KONCERTY W GNIEŹNIE

Koncerty i inne kulturalne wydarzenia w Gnieźnie jak dla mnie są za mało promowane! Dużo się ostatnio dzieje , a my często dowiadujemy się o tym po fakcie. Tu będziesz mógł na bieżąco sprawdzać zapowiedzi ciekawych wydarzeń , nim się wydarzą….hahaha

Ile razy zdarzyło Ci się siedzieć w weekend w domu , nie wiedząc , że wystarczy ruszyć cztery litery i iść poskakać lub pobujać się przy super muzyce.????

 

DZIŚ WIEŚCI Z KLUBU MUZYCZNEGO MŁYN

14.X.16 gościem Klubu będzie zespół ACID DRINKERS . Koncert to promocja nowej płyty ” PEEP SHOW”. Polecam fanom mocnego , ciężkiego grania (nie ukrywam , że sama miałam okazję być kiedyś na ich koncercie….niezapomniane wspomnienia zostały).

acid-drinkers

 

22.X.16 , w sobotę Klub świętować będzie 13 urodziny!! Gościem będzie zespół z Inowrocławia DE LUZERS , grający najlepsze polskie i zagraniczne covery, m.in. T.Love,Wilki, Kult, U2, The Police, Lenny Kravitz. Na uczestników czekają niespodzianki i nagrody tematyczne.

de-luzers

 

4.XI.16, w ramach OFFELIADY odbędzie się koncert zespołu Eric Shoves Them In His Pockets;

5.XI.16 kolejny koncert w ramach OFFELIADY , tym razem zespół POGODNO

12.XI.16 koncert zespołu KONIEC ŚWIATA . Koncert jest częścią trasy promującej najnowszą płytę zespołu zatytułowaną:”GOD SHAVE THE QUEEN”. Koniec Świata to rock&rollowo-folkowa wizytówka Śląska. Od 2000 roku zagrali ponad 1000 koncertów ,byli na największych festiwalach. Na siedmiu albumach wydanych przez Koniec Świata, znajdziemy energetyczne utwory o miłości, rewolucji i życiu w metropolii, zawieszonej gdzieś poza czasem i szerokością geograficzną.

koniec-swiata

 

 

25.XI.16 wieczór upłynie przy muzyce zespołu PINK FREUD , który kolejny raz zaskakuje! Po bardzo udanym albumie „Horse and Power” przypomina o swoich fascynacjach elektroniką nadając jej innego – instrumentalnego, a przede wszystkim ludzkiego, wymiaru.

pink-freud

 

7. 3.XII.16 zjawi się jeden z moich ulubionych zespołów AKURAT z nową płytą „NOWY LEPSZY ŚWIAT”. Trzeba przyznać, że jest to prawdziwe „wejście smoka”! Akurat zaskakuje brzmieniem, doborem instrumentów, a przede wszystkim zmianą stylistyki, do której zdążył przyzwyczaić swoich fanów. To prawdziwa muzyczna i wizerunkowa wolta.

akurat

 

Jak tylko dowiemy się czegoś nowego damy Wam znać. Zaglądajcie na zapowiedzi.

Podziel się...Share on FacebookShare on Google+Tweet about this on TwitterShare on LinkedIn

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *

*