Rozrywka w mieście

Rozrywka w mieście? Trochę się dzieje , ale mało się mówi o tym przed imprezami. Chcesz wiedzieć co ciekawego będzie się działo w Gnieźnie? Zaglądaj do nas!

Rozrywka w naszym mieście jest bardzo zróżnicowana. Jest kilka fajnych miejsc , w których każdy może znaleźć coś dla siebie. Zaczynając od koncertów (np. w Klubie Muzycznym MŁYN , Aula ILO , MOK , eSTeDe ), imprez zorganizowanych , występów artystycznych i kółek zainteresowań. Chciałam Wam wszystkim podpowiedzieć co ciekawego w najbliższych dniach będzie się działo.

 

MUZYCZNE SESJE LAJF to nowy cykl spotkań scenicznych , który rusza 14 X  w Tanken Pubie. Przyjdź i posłuchaj pierwszego wokalisty Huberta Szczęsnego – finalista VI edycji The Voice of Poland,polski wokalista, gitarzysta, autor tekstów . Nic tak nie dodaje atmosfery jak znakomita muzyka grana żywo.

tanken-pub-gniezno

 

Centrum Kultury eSTeDe  w dniu 14.X o godz. 19.00 będzie gospodarzem koncertu Tadeusza Woźniaka , który wystąpi wraz z synem Piotrem. Tadeusz Woźniak to polski wokalista , kompozytor , który w tym roku obchodzi 50-lecie pracy scenicznej. Bilety w przedsprzedaży to tylko 20 zł.

estede-wozniak

 

Aula ILO w Gnieźnie to miejsce gdzie często dobywają się koncerty dużych gwiazd , kabaretów , itp. 15. X odbędzie się koncert zespołu RAZ DWA TRZY. Zespół powstał w 1990 roku.Uwielbiam ich „Czarną Inez” , ” Talerzyk” , „Oczy tej małej” czy „I tak warto żyć”. Zapraszam serdecznie. Bilety w cenie 80 zł.

 

19 X  w Auli ILO odbędzie się niepowtarzalne widowisko teatralne!  „W PRACOWNI AMBROŻEGO KLEKSA”.  Piosenka – zabawa dla dzieci i dorosłych, podczas której, każdy usłyszy piosenki ze swojego dzieciństwa. Taniec – Pan Kleks spowoduje, że cała sala zatańczy razem z nim. Magia – kraina magi. Światło UV – pierwszy w Polsce spektakl z wykorzystaniem światła UV, dekoracji i kostiumów fluorescencyjne. Szkoda tylko , że godzina spektaklu (10.00) nie jest dostępna dla wszystkich.

w-pracowni-ambrozego-kleksa

 

Klub Lokomotywa to kolejne miejsce w Gnieźnie gdzie można miło spędzić czas.

15 X dla zebranych gości zagra PALUCH. Raper obecny na scenie pd 2004 roku, na swoim koncie posiada podwójną platynę za album „Lepszego Życia Diler” oraz złote płyty za „Made in Heaven”, „Milion Dróg do Śmierci” oraz “Niebo”.

lokomotywa-gniezno

 

28 X gościem wieczoru w Lokomotywie będzie O.S.T.R. To jeden z najbardziej pracowitych i utalentowanych artystów w Polsce. Muzyk, producent, instrumentalista, raper. Od kilkunastu lat konsekwentnie podąża w raz obranym kierunku artystycznym. Na scenie hip-hopowej w kraju osiągnął właściwie wszystko.

 

Miejski Ośrodek Kultury zaprasza 30 X na konkurs i wystawy CUDA NIEWIDY Z DYNI. Wszystkich fascynatów dyni zapraszam do obejrzenia cudów wyczarowanych z tego sezonowego warzywa. Jeśli masz zdolności możesz sam coś wyczarować i zgłosić sie do konkursu.

 

MOK będzie też jednym z głównych gospodarzy X FESTIWALU FILMOWEGO OFFELIADA , który startuje już 3 XI.

offeliada-gniezno

Pełny program Festiwalu można znaleźć na stronie www.offeliada.pl

Rozrywka w Gnieźnie jest dość zróżnicowana. Trzeba tylko się dobrze rozejrzeć. Zebrane informacje to tylko część informacji o nadchodzących wydarzeniach. Zaglądajcie do nas.

 

 

 

 

Podziel się...Share on FacebookShare on Google+Tweet about this on TwitterShare on LinkedIn

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *

*