CO SŁYCHAĆ U FREDRY

Często słyszę wśród znajomych głosy , że nie pamiętają kiedy ostatni raz byli w teatrze. Bo niby kino jest popularniejsze?? Musicie odświeżyć sobie emocje związane z bezpośrednim kontaktem z aktorami. Mało wiecie co się dzieje u Fredry?? Tu sprawdzicie.

Kiedy ostatni raz byłaś/eś w teatrze?

Większość odpowiada , że w szkole podstawowej. Bo to było na porządku dziennym.Teraz modniejsze jest kino. Nie ważne , że większość filmów za chwilę można znaleźć w internecie i obejrzeć ja siedząc w kapciach. Bez zapachu popcornu , bez dźwięków siorbiących napoje gazowane. Ja uwielbiam teatr.

Ciekawe czy wiecie , że w naszym teatrze funkcjonuje coś takiego jak DOBRE ŚRODY U FREDRY? Obserwując profil Teatru na facebooku można wyłapać oferty tanich biletów na wybrane spektakle. Mi zdarzyło się, w poprzedniej edycji programu, kupić bilety po 4 zł na SZPAKA FRYDERYKA. Tak , wiem że to bajka , ale moja ekipa świetnie się bawiła w sobotnie przedpołudnie. W cenie 7 zł nabyłam bilety na SPOWIEDŹ MASOCHISTY , który grany był w niekonwencjonalnych warunkach.

Teraz ruszyła kolejna edycja programu. Zachęcam więc do łapania okazji ,aby przypomnieć sobie , że gra na żywo jest dużo ciekawsza niż film w kinie.

W naszym Teatrze funkcjonuje też ReStart – ŁAŃCUCH SZTUKI. To warsztaty teatralna dla młodych , którzy uczą się techniki gry aktorskiej. Poznają własne predyspozycje i uczą się pracy własnym ciałem . Tym razem warsztaty odbywać się będą pod okiem Mariusza Benoit , jednego z wybitnych polskich aktorów. Na zakończenie warsztatów organizowany jest pokaz powarsztatowy. Tym razem odbędzie się on 16 października o godz. 20.00. Wstęp wolny. POLECAM SERDECZNIE!!!

Polecam również spektakl pt. „PATRON” w reżyserii Łukasza Gajdzisa , nad którym obecnie trwają prace w naszym teatrze. Pokaz prapremierowy będzie 28 października o godz. 19.00. Wstęp tylko na zaproszenia. Spektakle ogólnie dostępne grane będą 29 i 30 października.

teatr-im-aleksandra-fredry-gniezno-patron

Teatr im. Aleksandra Fredry przeszedł ostatnio przebudowę. Chętnie wybiorę się przy najbliższej okazji , aby obejrzeć co się zmieniło.

Was również zapraszam aby przypomnieć sobie jaką przyjemnością jest gra aktorów na żywo. Zaglądajcie również do nas. Będziemy informować na bieżąco o ciekawych wydarzeniach na deskach u Fredry.

Podziel się...Share on FacebookShare on Google+Tweet about this on TwitterShare on LinkedIn

Jeden komentarz na temat “CO SŁYCHAĆ U FREDRY

 • 10 grudnia 2016 - 12:40
  Permalink

  Muszę sie wam pochwalić w końcu zrzuciłam
  wagę – 9 kilogramów. Przeszukalam chyba cały polski internet
  żeby znalezc coś na odchudzanie i znalazlam.
  Wygoglujcie sobie: xxally radzi jak szybko schudnąć

  Odpowiedz

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *

*