Usuwamy toksyny

Usuwamy toksyny!! Coraz częściej i głośniej się o nich mówi. Badania naukowe wykazały, że każdy z nas ma w swoim ciele nawet 400-800 różnych związków chemicznych, pochodzących z pożywienia lub wdychanego powietrza. Nieustanna, wieloletnia ekspozycja organizmu na działanie toksyn może przyczyniać się do rozwoju groźnych schorzeń, między innymi chorób nowotworowych.

Wpływ toksyny na organizm człowieka zależy od możliwości samoistnego odtrucia, czyli od sprawności wątroby, płuc i nerek, dzięki którym możliwe jest jej ostateczne wydalenie. Niestety, niektóre trucizny gromadzą się w narządach, co niezwykle utrudnia ich usunięcie z organizmu. Jedne substancje kumulują się silniej i na dłużej, inne słabiej i na krótko. Są takie, które mogą przez lata tkwić w określonych narządach. Miejscem trwałego magazynowania niepotrzebnych związków i trucizn jest najczęściej układ kostny, włosy i paznokcie.

Dlatego szukamy domowych sposobów na odtrucie organizmu. Przedstawię dziś moją domową mieszankę , dzięki której pozbędziesz się toksyn, przyspieszysz metabolizm i szybciej spalisz tłuszcz z brzucha. Nie ma nic prostszego.

cytryny pietruszka  imbir

Wystarczy, że zaopatrzysz się w kilka naturalnych i zdrowych składników:

  • 1 cytryna
  • garść pietruszki
  • 1 łyżka startego imbiru
  • 1 łyżeczka octu jabłkowego
  • 1 łyżeczka cynamonu w proszku
  • pół litra wody

Wszystkie składniki zblenduj i pij przed snem. Smacznego!!

LEPIEJ ZAPOBIEGAĆ NIŻ LECZYĆ! Słyszeliście to stwierdzenie? Ja tak. Wolę eliminować złe nawyki ze swojego życia. Jeśli mogę mieć wpływ  na swoje zdrowie , jestem za! Ten napój bogaty jest w przeciwutleniacze, poprawia pracę wątroby i nerek. Dzięki temu organizm dużo szybciej pozbywa się szkodliwych toksyn. Polecam spróbować.

Podziel się...Share on FacebookShare on Google+Tweet about this on TwitterShare on LinkedIn

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *

*