SYLWESTER w Gnieźnie

SYLWESTER to dzień imprez. Wielu z nas wybiera tzw. domówki, ale jest sporo chętnych na zorganizowane zabawy. Zobaczcie gdzie możecie się wybrać w naszym mieście na imprezę. Wybierajcie i bawcie się dobrze!

Nie masz jeszcze planów jak spędzić Sylwestrową Noc 2016/2017 roku? Zobacz jakie imprezy znaleźliśmy w Gnieźnie i okolicach. Może znajdziesz coś dla siebie.

Hotel IBIS Style

ibis

Hotel zaprasza na muzyczną podróż dookoła świata w cenie 250zł od osoby.Do tańca zachęca zespół muzyczny Pawlak Orkiestra. OPEN BAR, bogate menu, pokaz tańca, gadżety tematyczne dla Gości. REZERWACJE w Hotelu ibis Gniezno Stare Miasto , tel.: 61/ 626 92 00

Vehikuł Czasu

W sylwestrową noc Vehikuł Czasu przeniesie Was do Stanów Zjednoczonych lat[…]XX wieku. Chicago, złote czasy prohibicji. Miastem rządzi największy gangster – Al Capone. W najlepszym z jego klubów – Vehikuł Czasu, Al urządzi gangsterską zabawę sylwestrową, na którą wszyscy od dawna czekają… Na wejściu piękne damy otrzymają szal boa, a eleganccy panowie stylowy melonik… Mistrzowie ruletki, black jacka i pokera będą mogli rozbić bar i wygrać kupony na drinki.

vehikul-czasu

GOŚCINIEC NAD DWOMA STAWAMI KAWIARY

gosciniec-nad-dwoma-stawami

 

Sylwester w TANKENPUB

Imprezowa noc przepełniona pysznym jedzeniem i parkietowym szaleństwem.. Ilość miejsc ograniczona….

sylwester-w-tankenie

TEATR im. Aleksandra Fredry

Wieczór sylwestrowy w Teatrze? Na tę wyjątkową okazję czarujący nastrojem, dźwiękiem i widowiskowym ruchem – spektakl muzyczny – Klub Samotnych Serc „Portofino”. To ułożona z polskich przebojów z lat 50-tych i 60-tych opowieść o miłości…ceny biletów: 65 zł / 60 zł.

teatr-sylwester

W STAREJ KAMIENICY

stara-kamienica

SYLWESTER W RESTAURACJI ALEXANDRA

Zabawę poprowadzi rewelacyjny Zespół Muzyczny DAMIANO wraz z Panem Sławkiem Jenerowiczem – półfinalistą MAM TALENT, który umili Państwu zabawę Magicznymi Sztuczkami – KOMIK SHOW.

sylwester-2016

 

HOTEL KOSMOWSKI we Wrześni

Hotel proponuje do wyboru dwie imprezy jednej nocy. Jedna na sali bankietowej , druga na terenie kręgielni. Dla każdego coś miłego. Polecam serdecznie bo z doświadczenia wiem , że imprezy w Kosmowskim stoją na wysokim poziomie , a Września wcale nie jest tak daleko.

hotel-kosmowski-sylwester sylwester_kregielnia_2016-1

Centrum Konferencyjno – Wypoczynkowe MAGNOLIA

Profesjonalna obsługa muzyczna zadba o najlepszą zabawę, a kuchnia rozpieści Państwa podniebienia. BILETY W CENIE 290 ZŁ OD PARY. Autobus na trasie Gniezno-Bystrzyca-Gniezno.

magnolia

Hotel Pietrak w Trzemesznie

hotel-pietrak

HOTEL BIAŁY W SKORZĘCINIE

hotel-bialy-skorzecin

Hotel Moran****Spa

hotel-moran-spa

Przywitaj Nowy Rok 2017 podczas Sylwestrowego Balu w Hotelu Moran SPA przy akompaniamencie muzyki na żywo! Ostrowo 30, 62-430 Powidz, +48 63 212 11 71, +48 502 530 920

Nie masz planów na Sylwestrową noc? Jeszcze raz przejrzyj oferty , które tu zebraliśmy. Imprezy taneczne , spektakl w teatrze , czy weekend w hotelu. Do wyboru , do koloru. Gniezno i okolice na pewno szampańsko przywitają Nowy Rok!!!

Podziel się...Share on FacebookShare on Google+Tweet about this on TwitterShare on LinkedIn

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *

*