Autyzm, Asperger – jedyne w Gnieźnie cykliczne spotkania dla rodziców.

Zapraszam na wyjątkowe spotkanie. Jedyna taka inicjatywa w Gnieźnie, a bardzo potrzebna i wartościowa! Zespół Aspergera, autyzm i rodziny osób z tym zaburzeniem.

Mam ogromną przyjemność zaprosić rodziców dzieci neuroatypowych (min. Zespół Aspergera, autyzm) na spotkanie, które odbędzie się już w  piątek 16 grudnia o godzinie 10:30.

Przesypatyczny klimat, pozytywnie nastawieni do świata uczestnicy, możliwość wymiany doświadczeń co do terapii jak i codziennych trudów i miłych niespodzianek, a także słodkie smakołyki w towarzystwie ciepłego napoju z pewnością sprawią, że czas spędzony na spotkaniu będzie bardzo cennym doświadczeniem.

child-1111818_640
MIEJSCE spotkania: Warsztaty Kreatywne WYLĘGARNIA, Gniezno, ul. Dąbrówki 3 (w bramie)

KOSZT: 15zł / osoba (wynajęcie sali,napoje,słodkości)

 

Chęć uczestnictwa należy zgłosić do 15 grudnia sms pod numer 501-831-730 (telefon mamy-organizatorki) 🙂

 

Najważniejsza informacjazajęcia odbywają się cyklicznie !

ZAPRASZAM!

 

Pozdrawiam,

Mrs. Zakręcona Ryba

Podziel się...Share on FacebookShare on Google+Tweet about this on TwitterShare on LinkedIn

Mrs. Zakręcona Ryba

Justyna Misiewicz Niepoprawna optymistka. Z tysiącem pomysłów na nowy dzień i wiecznym głodem nowych wyzwań. Wyrafinowana entuzjastka życia i kuchni. Wulkan energii, która miewa czasami szare dni, a któż ich nie ma. Uzależniona od zapachu skóry naturalnej, świeżo mielonej kawy i czekoladowych słodkości, a przede wszystkim dużych dawek adrenaliny. Na co dzień przekracza granice własnego komfortu trenując CrossFit, jeżdżąc na rolkach biegowych. Znana z zamiłowania do stanu wiecznego "przemieszczania się". Prywatnie powiela schemat: żona, mama wspaniałego syna i właścicielka kotki o imieniu Charlotte ;)

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *

*