BOŻONARODZENIOWE ŻYCZENIA ŚMIESZNE JUŻ BYŁY – TERAZ NA POWAŻNIE

Wielkimi krokami nadchodzi czas składania sobie życzeń świątecznych. Spraw by były to szczere i prawdziwe życzenia. Nie potrafisz sam ułożyć krótkiego sms’a? Chciałbyś zaskoczyć bliską Ci osobę pięknym wierszem. Zobacz co dla Was znaleźliśmy.

„Zdrowych, spokojnych Świąt Bożego Narodzenia, spełnienia marzeń….itd.” to banalne i oklepane życzenia. Najgorzej jak wysyłasz dalej wcześniej otrzymanego sms’a. Włóż w składanie życzeń odrobinę szczerości. Może wśród naszych zebranych życzeń znajdziesz takie , które Ci przypasują.

W ten wigilijny dzień zaśnieżony, kiedy w kościele biją dzwony, a pierwsza gwiazdka błyska na niebie, moje życzenia płyną do Ciebie. Hmmm… a jakie mam Ci złożyć życzenia, by warte były Twego westchnienia? Sukcesów w życiu, ciepła w miłości, dużo uśmiechu, wiele radości. Spełnienia wszystkich najskrytszych marzeń, samych przyjaznych w Twym życiu zdarzeń. Niech ten wyjątkowy w roku dzień, odsunie na zawsze Twe troski w cień. I niech się śmieje do Ciebie świat, blaskiem szczęśliwych i długich lat.

Dzisiaj jest ten rodzaj ciszy, że każdy wszystko usłyszy. I sanie w obłokach mknące i gwiazdy na dach spadające, a wszędzie to ufne czekanie ?
Czekajmy – dziś cud się stanie

Są w życiu chwile, gdy wszystko koloru nabiera.
Gdy miłość wygrywa, nienawiść umiera
a obcość w bliskość przemija.
Gdy radość smutek zastępuje
a uśmiech jak nigdy smakuje.
I czujesz, że jest do zrobienia dobrego tyle.
więc w te święta życzę Wam,
by to nie były już tylko chwile!

Z okazji Świąt Bożego Narodzenia życzę Ci nadziei, własnego skrawka nieba,
zadumy nad płomieniem świecy, filiżanki dobrej, pachnącej kawy, piękna poezji, muzyki, pogodnych świąt zimowych, odpoczynku, zwolnienia oddechu,
nabrania dystansu do tego, co wokół, chwil roziskrzonych kolędą, śmiechem i wspomnieniami.

Każdy już czym prędzej bieży, by dołączyć do pasterzy.
I ja spieszę z życzeniami, bo nie mogę być tam z Wami.
Zdrowia, szczęścia, pomyślności i niech dobro wśród Was gości.
I niech Boga wielka moc na Was spłynie w świętą noc.

Kiedy świąteczny kolorowy i suto zastawiony stół się pod ciężarem potraw ugina. Kiedy kolędy śpiewa calutka rodzina. Kiedy na ciemnym niebie pierwsza złocista gwiazdeczka już świeci..Niech Cię w to Boże Narodzenie bogaty Mikołaj odwiedzi!

W Wigilię Bożego Narodzenia Gwiazda Pokoju drogę wskaże.
Zapomnijmy o uprzedzeniach, otwórzmy pudła słodkich marzeń.
Niechaj Aniołki z Panem Bogiem, jak Trzej Królowie z dary swymi,
staną cicho za Twoim progiem, by spełnić to, co dotąd było snami.
Ciepłem otulmy naszych bliskich i uśmiechnijmy się do siebie. Świąt magia niechaj zjedna wszystkich, niech w domach będzie Wam jak w niebie…

To właśnie tego wieczoru, gdy wiatr zimnym śniegiem dmucha – w serca złamane i smutne, cicha wstępuje otucha. To właśnie tego wieczoru, od bardzo wielu już wieków, pod dachem tkliwej kolędy, Bóg się rodzi w człowieku.

Gdy pierwsza gwiazdka błyśnie na niebie, Święty Mikołaj przybędzie do Ciebie. Powspominacie dawne czasy, popróbujecie Świąteczne frykasy. Potem odleci i skryje Go mrok, lecz Ty się nie martw – wróci za rok.

Wesołych Świąt, bez zmartwień, a z barszczykiem i karpiem. Niech gałązki świerkowe pachną na zdrowie! Przyjmij gorące życzenia, niech się spełnią wszystkie marzenia!

Ze szczerego serca w ten piękny czas, gdy gwiazdka świeci dla wszystkich nas, życzę miłości, bez trosk i złości, pokoju na świecie
i wszystkiego czego tylko zapragniecie, niech Wam się spełni, radości doda i niech będzie biało, żeby się szczęście zawsze do nas uśmiechało!

To tylko mały zbiór życzeń. Takie , które mi się podobają. Na pewno każdy z Was ma swoje ulubione świąteczne rymowanki. Jeśli jeszcze nie wiesz co i do kogo napiszesz wczytaj się w powyższe życzenia.

WESOŁYCH ŚWIĄT!!!!

Podziel się...Share on FacebookShare on Google+Tweet about this on TwitterShare on LinkedIn

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *

*