Strefa Uśmiechu GoDan – największy wybór dekoracji. KONKURS

Nowe miejsce w naszym mieście, bogato wyposażone, dające możliwość przystrojenia sali na każdą okazję. Strefa Uśmiechu GoDan to miejscówka, którą powinien znać każdy, kto lubi dobrze się bawić. Przygotowaliśmy dla Was wspólny konkurs i kilka słów na temat tego sklepu.

Gdzie znajduje się sklep?

Nasz sklep pomimo tego, że adres ma Mieszka I, znajduje się przy ulicy Mickiewicza, na odcinku pomiędzy ulicą Warszawską a Mieszka I właśnie. W pobliżu znajduje się sklep spożywczy Jagoda.

Co dokładnie oferuje?

W Strefie Uśmiechu znajdziecie państwo dekoracje i gadżety na różnego rodzaju uroczystości okolicznościowe min. urodziny dla dzieci i dorosłych, jubileusze, wesela, chrzciny, komunie, wieczory panieńskie i kawalerskie, bale karnawałowe itp.
Głównymi artykułami które można u nas zakupić są: girlandy, świeczki na tort, kolorowe naczynia jednorazowe, gwizdki, trąbki, czapeczki urodzinowe, stroje karnawałowe dla dzieci i dorosłych, szeroki wybór dodatków do strojów takich jak: brody, wąsy, korony, kapelusze, skrzydła, różdżki itp.
Najważniejsze u nas w sklepie są jednak balony które, napełniamy helem na miejscu.
Mamy ich duży wybór.
Balony foliowe w kształcie cyfr, różne wzory dziewczęce i chłopięce, balony z postaciami z ulubionych bajek dla dzieci oraz okolicznościowe.
Balony gumowe: z cyframi, napisami okolicznościowymi np. „w dniu urodziny”, „ sto lat”, z motywami dziecięcymi i postaciami z bajek, oraz zwykłe kolorowe w różnych rozmiarach.
Balony gumowe również napełniamy helem. Ponad to ten kto miał już takie balony to wie, że balony gumowe napełniane helem bardzo krótko unoszą się w powietrzu max 24 godziny. Nasze balony wcześniej uszczelniamy specjalnym żelem który przedłuża ten czas latania nawet do 2 tyg.

Wspomniała Pani o usłudze wypuszczania balonów w trakcie imprez weselnych. Jaki jest koszt takiej usługi?

Oferujemy również wypuszczanie balonów zwykłych i LED na ślubach pod kościołem lub salą te drugie w nocy dają piękny efekt, jesteśmy nowi na rynku więc ceny mamy konkurencyjne.
Przygotowujemy kompozycje balonowe na różne okazje. Można je wykorzystać jako dekoracje stołu lub zanieść ze sobą jako dodatek do prezentu.
Możemy przygotować różne dekoracje balonowe np. girlandy, kolumny, łuki.
Z balonów do modelowania robimy kolorowe bukiety kwiatów, świetnie sprawdzają się na dzień babci, dzień kobiet, dzień matki.
W sklepie mamy maszynę która pozwala nam na zapakowanie prezentu w balon. Może to być wszystko co uda się włożyć do balona przez 12 cm otwór np. maskotki, alkohol, słodycze, ręczniki, pampersy, kosmetyki. Takie pakowanie nie jest dużo droższe od zwykłych ozdobnych pudełek a naprawdę robi wrażenie.

Czy oferuje Pani także przygotowanie kompletnego wystroju sali imprezowej?

Na chwile obecną nie przygotowujemy kompleksowego wystroju sal, ale pojedyncze elementy które można wykorzystać przy robieniu dekoracji. Helowe dekoracje na stół, wybuchające balony czy wspomniane wcześniej łuki, girlandy, kolumny. Pomagamy w montażu lub dowozie, podpowiadamy. Nie pobieramy opłat za usługę tylko za same balony i ewentualnie dowóz.
Cały czas się rozwijamy i być może za jakiś czas będziemy mogli ubrać salę „od stóp do głów”.

Jakie są ceny asortymentu – czy konkurencyjne?

Staramy się żeby ceny naszego towaru były przystępne, nie chcę podawać cen konkurencji mogę powiedzieć że te duże balony cyfry które cieszą się ogromnym powodzeniem mamy w bardzo korzystnej i konkurencyjnej cenie.

Zapraszamy Was na konkurs. Szczegóły na plakacie oraz na fb :

godan konkurs

Podziel się...Share on FacebookShare on Google+Tweet about this on TwitterShare on LinkedIn

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *

*