MIĘDZYNARODOWY DZIEŃ PUSZYSTYCH nietypowe święto?

Międzynarodowy Dzień Puszystych. Czyżbym miała swoje kolejną okazję do świętowania? Gdybym oblewała każde nietypowe święto pasujące do mnie na pewno skończyłabym w klubie AA..

1 marca to dla nich wyjątkowy dzień – wtedy właśnie obchodzony jest Międzynarodowy Dzień Puszystych. Ten dzień ma za zadanie uświadomić, że duże też może być piękne. Celebrowanie obfitych kształtów to także sprzeciw wobec dyskryminacji osób z nadwagą, które często czują się nieakceptowane przez otoczenie oraz są oceniane przez przełożonych nie przez pryzmat swoich kompetencji, ale kilogramów. Dzień Puszystych to także okazja, by zastanowić się nad tym, co jest lepsze – puszystość czy anorektyczna chudość? Czy bycie puszystym wyklucza osiągnięcie sukcesu?

Jako przykłady osób łamiących te stereotypy przedstawiane są kobiety i mężczyźni sukcesu, którzy dowodzą, że rozmiar XL wcale nie dyskredytuje ich osiągnięć czy charyzmy. Wystarczy spojrzeć na Adele, Jennifer Hudson, Oprah Winfrey, Nigellę Lawson, Aleca Baldwina, Foresta Whitaker, Gerarda Depardieu,  czy też na rodzime osobowości, na przykład Dorotę Wellman, Magdę Gessler, Ewę Farną, Joannę Liszowską, Annę Dymną, Ewa Bem, Maryla Rodowicz, Lora Szafran, Olaf Lubaszenko.. Można by na pewno na tej liście umieścić jeszcze więcej osobistości w rozmiarze XL. Nie o to mi jednak chodzi. Chcę odpowiedzieć na pytanie – czy bycie większych rozmiarów przeszkadza w osiąganiu sukcesów?? NIE!! Wystarczy samoakceptacja i dobre samopoczucie. To bez wątpienia pożądane atuty spełnionego człowieka.

Odkryłam ostatnio portale społecznościowe, które zostały stworzone dla puszystych jak i dla fanów krągłości…, np. kruszynka.com, puszyste.eu, puszyste-randki.pl, kobietapuszysta.pl, portalpuszystych.pl, kraglosci.pl. A jak spadnie ci wiara w to, że jesteś piękna mimo krągłości zajrzyj na zagraniczną stronę (bigcuties) i zobaczcie jak rozlane Amerykanki pokazują się w bieliźnie…

COŚ NA DOBRY HUMOR

Gruba dziewczyna podrywa chłopaka:
– Jak się masz, słodziutki?
– To komplement czy groźba?

GRUBASY

Trzy fazy otyłości męskiej:
a) nie widać, jak wisi;
b) nie widać, jak stoi;
c) nie widać kto ciągnie

NIE JESTEM GRUBA – JESTEM PUSZYSTA

NIE-JESTEM-GRUBA-JESTEM-PUSZYSTA

 

„Kochanego ciała nigdy nie za dużo”

„Większa powierzchnia erotyczna”

” Dobra kobieta to taka, która zimą ogrzeje a latem da cień”

….hahahahha…. to takie stare teksty na poprawę nastroju dla wszystkich większych kobiet….i nie tylko kobiet!! Jesteś puszysty/a?? Czym się martwisz?? Kiedyś usłyszałam od pewnej pani doktor (słusznej wagi), że przynajmniej przeżyłabym w obozie koncentracyjnym.

Podziel się...Share on FacebookShare on Google+Tweet about this on TwitterShare on LinkedIn

Jeden komentarz na temat “MIĘDZYNARODOWY DZIEŃ PUSZYSTYCH nietypowe święto?

  • 18 sierpnia 2017 - 19:50
    Permalink

    Serdecznie dziękujemy za umieszczenie informacji o naszym serwisie portalpuszystych.pl Miło nam, że zostaliśmy dostrzeżeni

    Odpowiedz

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *

*