10 pozytywnych lektur, które warto przeczytać!

Wydawnictwo Studio Emka, znam od dłuższego czasu. To naprawdę POZYTYWNE lektury, które już niejednokrotnie, wyciągały mnie z mentalnej opresji. Hitem, jest książka „Moc pozytywnego myślenia”, która zmieniła życie niejednego człowieka. Tym bardziej ucieszyłam się, gdy okazało się, że Wydawnictwo włączy się w organizację naszego szkolenia. Tym sposobem, każdy z jego uczestników, otrzymał od nas jeden, wybrany tytuł z bogatej listy, jaką proponuje Studio Emka. Dziś, chcę Wam przybliżyć tą złotą dziesiątkę tytułów, i zachęcić do zapoznania się z nimi, bo warto!

3 sekundy. Warto się zastanawiać

W wielkim skrócie, jest to książka o osiąganiu sukcesu. O tym, jak bardzo różni się podejście ludzi do życia. I o tym jak przeprogramować mózg, by wszystko było dla nas możliwe.

Bogaty albo biedny. Po prostu różni mentalnie

Są ludzie, którzy bardzo łatwo i szybko zdobywają wszytko, czego zapragną . O pieniądzach marzymy wszyscy. Nawet, jeśli się do tego nie przyznajemy. To one dają nam wewnętrzny spokój, i pozwalają na to, że nie musimy się martwić. Co ma największy wpływ na zdobycie bogactwa? Czy sukces tkwi w wykształceniu?  A może w inteligencji, czy kontaktach? Tak naprawdę, bogaty może być każdy. A jak tego dokonać, dowiesz się, z proponowanej przez nas książki.

 

Fish! Jak polubić swoją pracę i skutecznie zarządzać zespołem

Kiedy najłatwiej można osiągnąć najlepsze wyniki? Gdy Twoi pracownicy, czerpią ze swojej pracy radość, i pasję. Wystarczy zmienić swoje nastawienie, by cieszyć się nie tylko samą pracą, ale i życiem.

Pomysł na dobre życie

I to znów książka, traktująca o tym jak odnaleźć sens, czy radość z życia. Najlepiej inspirujemy się zawsze sukcesami innych. A autorka taki sukces odniosła na nie jednej płaszczyźnie swojego życia, i o nim właśnie opowiada swojemu czytelnikowi w prosty,i przystępny sposób. Naprawdę warto sięgnąć po tą lekturę.

Zadbaj o swoją prezencję

W rozwinięciu tytułu znajdziemy jeszcze : jak wyglądać z klasą, mądrze myśleć, przemawiać, i działać. I ta sentencja jest kwintesencją całej treści proponowanej przez nas książki. Jest dobra. Jest pozytywna. I daje kopa do działania. Mało kto wie, że prezencja to wcale nie jest rzecz wrodzona. Nabywamy ją z czasem, uczymy się jej. A ta książka pokaże nam, jak wyciągnąć „z siebie” z siebie jak najwięcej.

Jak dokonać niemożliwego

I to, tak naprawdę sugerując się 25 zasadami, opisanymi w książce. Żeby jednak zdziałać cuda, na początku trzeba zastanowić się nad tym, jakie znaczenie ma owe zdanie ” jak dokonać niemożliwego” ? Jeżeli masz jakieś plany, marzenia, które Twoim zdaniem są na tyle wielkie, że prawie niemożliwe do realizacji, a jednak masz ochotę podjąć się wysiłkowi ich wprowadzenia w życie, to ta książka jest właśnie dla Ciebie! Bo tak naprawdę, możesz wszystko!

Drive – kompletnie nowe spojrzenie na motywację

Jak pracować mądrzej, i żyć lepiej? Autor tej książki, zna odpowiedź na te pytania, i dzieli się nimi z Tobą w swojej lekturze. To nieprawda, że do sukcesu przybliża nas metoda nagród czy tak zwanej marchewki. Sukces, tkwi w czymś zupełnie innym, i mogłabym to opisać jednym zdaniem, ale chciałabym, żebyście sięgnęli po tą książkę, i odkryli klucz do sukcesu sami – warto!

Myśl, i bogać się dla kobiet

Jestem dumną posiadaczką tej lektury i przyznam, że przeczytałam ją na dwa podejścia, w trakcie dwóch pobytów na placu zabaw. Należę do osób, które motywują się w dość prosty sposób, ale ta książka to jest prawdziwy sztos. Może dlatego, że napisana przez kobietę, i dla kobiet, i chociaż mężczyznom również dałaby do myślenia, to polecam ją jednak bardziej babeczkom, które szukają swojej drogi, albo potrzebują zapalnika do działania.

12 tygodniowy rok

Czy Wiesz, że jeśli będziesz wytrwały, i dostosujesz się do pewnych rad, będziesz w stanie osiągnąć w 12 tygodni więcej, niż inni w okrągły rok? Może to właśnie dziś jest dzień, w którym powinieneś rzucić sobie wyzwanie. A już za 3 miesiące, będziesz w zupełnie innym punkcie swojego życia. Przeczytaj koniecznie tą książkę, jeśli stoisz na rozstaju dróg!

Myśl i bogać się

Orientacja na cel. No właśnie. Bo to CEL jest najważniejszy w każdej naszej drodze. I zwyczajnie trzeba o tym pamiętać, gdy chcesz wdrapać się na szczyt. Człowiek sukcesu ZAWSZE trzyma się swoich zasad i chociaż droga do celu jest wyboista i naszpikowana różnymi pokusami, NIE WOLNO Z NIEJ ZBACZAĆ. Co zrobić, gdy ta pokusa stanie się silniejsza od marzenia? Koniecznie przeczytaj!

Czas to skarb

24 zasady zarządzania czasem. Pewnie i Wam zdarzają się sytuacje, w których stwierdzacie, że doba jest za krótka, prawda? A może się okazać, że ją sobie wydłużycie, choć nadal będzie miała tyle samo godzin. To możliwe, jeśli tylko skupicie się na tym, co robicie źle. Naucz się zarządzać czasem i spraw, by już nigdy go Tobie nie brakowało.

Odwracanie marki

Wiesz, że to klient rządzi firmą? Jednak z każdej sytuacji jest jakieś wyjście i okazuje się, że nawet z tej, i że możesz odnieść z tego korzyści. Jak tego dokonać, dowiesz się po przeczytaniu polecanej przez nas lektury.

Ziarna wielkości

Tajemnic sukcesu jest 10 – podobno. I są bardzo oczywiste. Jednak mało który człowiek wpadł na nie, zanim przeczytał tą książkę. A to taki atlas sukcesu, który poprowadzi Cię przez tą trudną drogę za rękę. Znajdziesz w nim same fakty, które choć traktują o tematyce psychologicznej, wyjaśnione są w sposób najprostszy z możliwych.

Najbogatszy człowiek w Babilonie

Co przynosi finansowy sukces? Umiejętność oszczędzania. A to sztuka niełatwa, której trzeba się nauczyć. I o tym mówi ta książka, dodatkowo jest napisana prostym, i dowcipnym językiem, co sprawia, że chętnie się po nią sięga.

Myślenie strategiczne

Jak doprowadzić sprawy, do szczęśliwego końca? Jak widać i na to znajdzie się rada. Książka, napisana przez mówcę motywacyjnego. Z rewelacyjną formą przekazu. Dla każdego. Idealna, w chwili gdy podejmujesz się nowych wyzwań, z obawą o ich realizację.

Potrzebujesz dobrej lektury motywacyjnej na weekend? Już Wiesz, po co sięgnąć. Koniecznie daj znać, która podobała się Tobie najbardziej!

 

Podziel się...Share on FacebookShare on Google+Tweet about this on TwitterShare on LinkedIn

2 komentarzy na temat “10 pozytywnych lektur, które warto przeczytać!

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *

*