Minionki w Galerii Gniezno!

Galeria Gniezno w najbliższą niedzielę będzie pełna uwielbianych przez dzieci MINIONKÓW! Wiele dzieci czekało na ich powrót. Wracają przy okazji premiery animowanej komedii „Gru, Dru i Minionki”.

Dlatego 16 lipca CH Galeria Gniezno zaprasza na dzień pełen atrakcji, w którym żółte rozrabiaki zamienią galerię w swoją planetę.

Minionki cieszą się ogromną popularnością na całym świecie. Ja sama miałam swego czasu koszulkę w małe, żółte stworki. Spotkanie w Galerii Gniezno to część trasy ogólnopolskiej, pełnej zabaw.

W Gnieźnie z Minionkami będzie można się spotkać 16 lipca (niedziela), w godz. 11.00-19.00. Przygotowane atrakcje spodobają się na pewno nie tylko dzieciom.

Jakie to atrakcje??

ŻÓŁTY PIĘTROWY AUTOBUS – (dzieci będą wyruszać w podróż przy muzyce i smakołykach; start o godz. 12.00, ostatni odjazd o 18:30). DMUCHANIEC-SKAKANIEC, co tu dużo mówić? (skakanie, zjeżdżanie do basenu pełnego kulek, wygłupy i dobra zabawa). SCENA (ścianka, na tle której dzieci będą mogły zrobić sobie zdjęcia). KOŁO FORTUNY  (będzie można wygrać atrakcyjne nagrody; pierwszeństwo w tej zabawie będą miały dzieci ubrane w charakterystyczny Minionkowy sposób – żółta koszulka i niebieskie ogrodniczki!!).  SPOTKANIA Z MINIONKAMI i GRU (przybijanie piątek i wspólne fotki). WIZAŻ (malowanie buziek, aby móc się zmienić w Minionka).  GRA MINION RUSH, MINIONKOWA FOTO-BUDKA (z rekwizytami) i mini-kino z bajkami, rysowanki i malowanki.

To kolejna ciekawa propozycja na spędzenie wspólnie czasu z dziećmi. Nawet jeśli nie dopisze pogoda, co się ostatnio często zdarza, będzie można się dobrze bawić. Zapraszamy.

Źródło informacji : CH Galeria Gniezno

Podziel się...Share on FacebookShare on Google+Tweet about this on TwitterShare on LinkedIn

Jeden komentarz na temat “Minionki w Galerii Gniezno!

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *

*