Irytujące sytuacje łóżkowe. Co potrafi zepsuć nastrój?

Irytujące sytuacje łóżkowe zdarzają się bardzo często.Każdy z nas ma takie przygody za sobą i każdego drażni coś innego. Jesteście świadomi co Wam potrafi zepsuć nastrój i odebrać ochotę na przyjemności?

Wyobraź sobie sytuację…idziesz do łóżka z partnerką/partnerem a ona/on zaczyna…

…OKAZYWAĆ WSTYD i ODKRYWAĆ SWOJE KOMPLEKSY…

Kompleksy to coś co potrafi zepsuć najlepszy nastrój. Kobieto nie mów do faceta, że ma zgasić światło, albo przykryć Cię kołdrą. Jeśli ma na Ciebie ochotę to musisz zapomnieć o tłustych boczkach, fałdkach. Co innego jeśli nie ogoliłaś nóg. Wtedy nie zdejmuj pończoch!!!! hahahaha….Chłopie, Ty musisz ją przekonać do tego, że lubisz każdy centymetr jej ciała. Dotykaj  i delektuj się każdym kawałkiem. Nigdy w życiu nie daj odczuć, że coś jest nie tak. Spowoduje to blokadę na dłużej. Tak samo by się stało gdyby kobieta wyśmiała rozmiar twojego przyrodzenia.

…POKAZYWAĆ OBRZYDZENIE….

Tu są dwie strony medalu. Kiedy mężczyzna brzydzi się swojej kobiety bo, np. ma okres. Każe się jej kąpać i szorować przed zbliżeniem. Rozumiem, że nie każdy to lubi, ale zrozumcie kobietę, że właśnie wtedy większość kobiet odczuwa ogromną potrzebę zbliżenia!!! Trochę luzu i przestawienia myślenia. Z drugiej strony problem pojawia się kiedy kobieta odmawia ustnych zabaw bo po całym dniu w ciasnych gatkach nie jest to zbyt przyjemne, ale można przygotować się do tego w formie zabawy we wspólne mycie….

…KOMENTOWAĆ TWOJE PROPOZYCJE SŁOWAMI „ZACZYNAM SIĘ CIEBIE BAĆ”..

Nikt nie mówi, że trzeba godzić się na wszystko. Naprawę warto wysłuchać propozycji tej drugiej strony i choć chwilę się nad tym zastanowić. Niestety złe reagowanie na propozycje spróbowania czegoś innego może nas skutecznie zablokować przed chęcią kolejnego zbliżenia. Może warto spróbować? Dlaczego nie?

Co byście drogie Panie zrobiły w sytuacji kiedy próbujesz przekonać partnera do czegoś innego, albo po prostu mówisz mu co lubisz a czego nie, a on przy kolejnej intymnej sytuacji mówi Ci, że się Ciebie boi???

…BIERNIE CZEKAĆ NA TO CO SIĘ WYDARZY…

Znam takie osoby, ( i to nie tylko kobiety), które leżą i czekają. Mówi się, że to kobiety( jak już się zgodzą) leżą i pachną. Ja jednak znam przypadki, kiedy to facet czeka, aż ona się z nim zrobi. Może warto współpracować, a nie tylko czekać???

…ZABRANIAĆ DOTYKAĆ „NIE INTYMNYCH” CZĘŚCI CIAŁA..

Fakt, sama nie przepadam za dotykaniem stóp, ale… Są ludzie, dla których to jest normalne. O tym co kto lubi można śmiało porozmawiać przed wejściem do łóżka. Jeśli jeden z partnerów lubi,np. lizać kogoś po uchu, a drugi wiecznie się przed tym wzbrania, to znów wzbudza niechęć i irytację.

…MARUDZIĆ, ŻE ZMĘCZONY, ŻE BOLI GŁOWA…

Przyjęło się, że to kobiety tłumaczą się bólem głowy. Ja jednak znam mężczyzn, którzy niechęć do intymności tłumaczą przepracowaniem. Halo! Czy wy nie wiecie, że akt seksualny wytwarza w ciele endorfiny??? Przecież to one dają odprężenie i pozwalają pozbyć się nawet bólu głowy?

…NA WSTĘPIE OSTRZEGAĆ PRZED ZAŚNIĘCIEM!!

Tak, tak drogie Panie. Nie tylko mężczyźni zasypiają po wszystkim. Jeśli cały dzień jesteś w biegu, napięcie Cię nie opuszcza, to gwarantuje, że po wybuchu endorfin zaśnięcie to kwestia czasu. Nie ma w tym nic złego, no chyba, że nie zasypiasz w ramionach partnera, tylko odwracasz się do niego czterema literami, puszczasz bąka i chrapiesz jak zabity. To już nie jest fajne.

…UŻYWAĆ GŁOŚNYCH WULGARYZMÓW…

Ciche szeptanie do ucha sprośnych tekstów działa naprawdę jak afrodyzjak. Jednak głośne wykrzykiwanie tekstów rodem z pornoli z lat 80 jest po prostu komiczne. Miałam kiedyś koleżankę, która lubiła wykrzykiwać głośno co ma jej partner zrobić, jak mocno ma być brutalny. Kiedyś, po intymnym zbliżeniu z nowym facetem wylądowała w szpitalu. On nie był zwolennikiem takich okrzyków i chcąc ją uciszyć za mocno przycisnął poduszkę do jej twarzy. Od tego czasu uprzedza, że tak ma.

…WYKAZYWAĆ ZERO POLOTU..

Każdy związek umiera kiedy romantyczny i pełen ekscytacji seks zamienia się w coś na miarę klepania kotletów. Koszmarem jest kiedy partner lub partnerka nie stara się wzbudzać namiętności w łóżku. To tak jakby lizać lizaka przez papierek. Pamiętajcie, że nie każdy na zawołanie ma mokro w majtkach i samo ich zdjęcie nie spowoduje ochoty na coś więcej.

Każdego będzie irytować coś innego w sytuacjach łóżkowych. Jeśli jesteś w długoletnim związku i twoja partnerka zaproponuje wprowadzić do zabawy jakieś gadżety nie mów do niej, że jest zboczona. Spróbuj zrozumieć, że szuka czegoś nowego. Jeśli masz partnera od niedawna i wstydzicie się wcześniej rozmawiać na TE tematy, to pierwsze spotkanie w łóżku może Was mocno rozczarować i zniechęcić. Znam wiele takich par, które się rozstały bo nie potrafiły iść na ustępstwa i próbować nowości. Rutyna i odbębnianie wszystkiego z musu zabije największe uczucia.

A Wy? Macie takie ” najgorsze” wspomnienia z sypialni???

 

 

 

 

Podziel się...Share on FacebookShare on Google+Tweet about this on TwitterShare on LinkedIn

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *

*