Zimowe Jelonki 2017/2018 – i my tam byliśmy!

Coroczna, Jelonkowa impreza organizowana w gnieźnieńskim Młynie cieszy się niezwykłą popularnością. Klub aż pęka w szwach od miłośników „rogaczy”, którzy przybywają tam nie tylko po to, by się dobrze bawić, ale również dlatego, żeby zebrać jak największą kwotę dla dzieciaków z trzemeszeńskiego domu dziecka. Wczorajsza impreza na długo pozostanie w pamięci wszystkich tam obecnych gości!

Jelonki 2017/2018 – charytatywny koncert

Działo się! Oj działo. Tak najlepiej można podsumować wczorajszą imprezę. Charytatywne koncerty – Z PAZUREM, przeplatane dziesiątkami licytacji atrakcyjnych przedmiotów. Dodać muszę, że i my – portalowo – wsparliśmy to wydarzenie zestawem upominków, które zlicytowały się w dniu wczorajszym za kwotę 200 zł.

Z wielką przyjemnością wysłuchałam koncertu NOCNE TAXI – tym bardziej, że wokalistkę miałam okazję poznać osobiście już jakiś czas temu. Wielkie WOW!

Ukłony również w stronę Lech Niedźwiedziński Funky Bank – najlepszy dowód na to, że muzyka to coś, co łączy pokolenia.

Niestety nie udało nam się już bawić przy muzyce Dj. Alfreda, który również wystąpił tego wieczoru.

Wejście do klubu tego dnia to zawsze „co łaska”. Po wrzuceniu datku do puszki, można bawić się w Młynie całą noc. I to w najlepszym towarzystwie, z prawdziwie przyjacielską atmosferą. Całość wydarzenia to przede wszystkim profesjonalna organizacja, okraszona niewymagającym humorem, dzięki czemu nawet największy smutas po prostu MUSI się uśmiechnąć.  A dodatkowo kipiące ze sceny emocje, i kolejne stówki do puszki – i niechże dzieje się tak dalej! Organizatorom gratulujemy wspaniałej inicjatywy, i z wielką przyjemnością włączymy się także do kolejnej zbiórki!

Do zobaczenia, na kolejnych JELONKACH!

 

Podziel się...Share on FacebookShare on Google+Tweet about this on TwitterShare on LinkedIn

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *

*