„Mamy do pogadania” – Otwieramy cykl DARMOWYCH spotkań dla MAM!

Wczoraj, w lokalu „Dobrze się baw” odbyło się pierwsze z serii spotkań dla Mam: „Mamy do pogadania”. Było wesoło, kreatywnie, i inspirująco. Zobaczcie naszą fotorelację.

Spotkania dla Mam

Brakowało w naszym Gnieźnie takiej inicjatywy. Bo jak coś się dzieje, to albo trzeba za to słono zapłacić, albo trzeba mrugnąć okiem czy uśmiechnąć się do kogoś, żeby się dostać na spotkanie. Tym razem było inaczej.

Jedynym kryterium „oceny” był fakt, czy potencjalna kandydatka jest Mamą 😉 Trzeba było także się zgłosić poprzez maila, lub fb, i jeśli tylko udało się napisać w odpowiednim czasie, wskakiwało się z automatu na listę.

Jaki był plan spotkania dla Mam?

Założenie było przede wszystkim takie, żeby dobrze się bawić. Główną atrakcją miała być możliwość wykonania własnej maskotki z filcu ale dzięki naszym niezawodnym sponsorom, dziewczyny mogły też spróbować smacznych nowości od Grocholi ,oraz wypróbować kosmetyki od Yves Rocher.

Grochola zaskoczyła nas zdrowymi deserami, których mogła spróbować każda uczestniczka. Pomijając smak – samo opakowanie robi ogromne wrażenie. Gustowny słoiczek, drewniana łyżeczka. Można jeść oczami.

Oczywiście nie zabrakło też czegoś dla fanów tradycyjnych słodkości. Były pączki (duże i małe) no i babeczki w trzech smakach. Prawdziwa uczta 🙂

Yves Rocher za to jest marką, która naprawdę zasługuje na uwagę. Kosmetyki mają fajny skład i nieziemsko pachną. Nie wszyscy nasi wczorajsi goście je znali – my z resztą też testowałyśmy wszystko jak leci z ogromnym zachwytem. W trakcie spotkania można było się pomalować, i każda z Pań wyszła od nas z próbkami. Dodatkowo, dwie szczęściary wylosowały naprawdę pokaźny zestaw kosmetyków.

Każda z Pań skorzystała też z okazji

I uszyła własną maskotkę. Wydawać by się mogło, że dwie godziny to naprawdę sporo czasu, jednak kiedy chce się z każdym porozmawiać, spróbować łakoci, zrobić się na bóstwo i jeszcze po testować nowości, 120 minut to CAŁKIEM niewiele 😉

Chcemy, by na „Mamy do pogadania” mogły przychodzić wszystkie te kobiety, które chcą zrobić coś dla siebie. Będą więc spotkania ze stylistą, tematyczne warsztaty. Opowiemy o chustach, o wielorazowych pieluszkach. Pokażemy Wam nowości wydawnicze – gry, książki, zabawki. Spróbujecie też nowych smaków. Śledźcie koniecznie nasz fanpage oraz fb „Dobrze się baw” —> KLIK. Tam, już niedługo ruszą zapisy na kolejne spotkania. Bądźcie czujni, i do zobaczenia!

Podziel się...Share on FacebookShare on Google+Tweet about this on TwitterShare on LinkedIn

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *

*