Jaki jest najlepszy prezent dla kobiety – Zieliński Bags

I zaczął się grudzień. Mamy zaliczony pierwszy śnieg. Nakupiliśmy prezentów na Black Friday, Black Week albo Cyber Monday. A jeszcze wcześniej podobno był Single Day. Każda okazja dobra, żeby wcześniej zaopatrzyć się w prezenty. Ale i tak są jeszcze osoby, które prezentów nie kupiły. Mamy dzisiaj propozycje i pewną opowieść. O tym.. Jaki jest najlepszy prezent dla kobiety – Zieliński BAGS.

Zaraz ktoś zapyta.. A dlaczego akurat dla kobiety, dlaczego tylko dla kobiety??

KOGO WARTO DOCENIĆ

To odpowiedzcie sobie na pytanie – Kto pracuje zawsze najwięcej przed świętami. I to długo przed świętami?? Kogo powinniśmy szczególnie docenić i to właśnie na święta. I dalej.. Kto powinien dostać najpiękniejszy prezent pod choinkę?

Jeśli jeszcze ktoś nie zna odpowiedzi, to oto ona:

To babcia, mama, żona itd powinny być szczególnie docenione. A najlepszym dowodem wdzięczności powinien być jakiś piękny prezent od serca.

NAJLEPSZY PREZENT DLA KOBIETY

A teraz musimy odpowiedzieć sobie na kolejne kosmiczne ważne pytanie.. Jaki jest najlepszy prezent dla kobiety? I chodzi tu o absolutnie każdą kobietę, w każdym wieku. I choćby wszystkie różniło się patrzenie na świat i gusta to.. Jest jedną rzecz, o której żadna z nich nie zapomni wychodząc z domu. (Ubiegając waszą odpowiedź..?) I tak też było zanim pojawiły się telefony komórkowe. ?

Tak, to ona. Od wieków nieodłączny kompan płci pięknej – TOREBKA. ? Co więcej.. Telefon możesz mieć jeden, ale torebek zawsze kilka. ??

NIEZWYKŁE TORBY/TOREBKI

A na święta torba w postaci prezentu nie może być banalna. Musi mieć to coś. Musi się podobać. I tu pojawia się trudna kwestia – znajomość gustu przyszłej obdarowanej. Ale tego trzeba się dowiedzieć samemu. ?

Mamy dziś dla Was propozycje takiej właśnie torby. Będzie idealna na prezent. ?

Są to torby przede wszystkim hand made. Są oryginalne i wytrzymałe. Mają niebanalny design i coś czego nie mają inne. Są stworzone z dętki rowerowej. Niektóre bardziej inne mniej. Niektóre mają tylko elementy z dętek rowerowych.

ZIELIŃSKI BAGS

I oto odpowiedź na pytanie. Jaki jest najlepszy prezent dla kobiety – Zieliński BAGS.

Ten Pan na zdjęciu to właściciel firmy Marcin Zieliński. Kaletnik z wieloletnim stażem, pasjonat i niezwykle kreatywny duch.

Jego pomysł, żeby robić torebki z dętek rowerowych był szalony. Jest nie tylko odważnym projektantem, ale i wykonawcą większości toreb. Jest jak dział badania jakości towaru – żadna torba nie umknie jego uwadze. Dba o szczegóły i wysoką jakość wykonania – przecież torba ma służyć jak najdłużej.

Upcycling to przyszłość i w tych czasach takie oryginalne pomysły są najlepsze. Każdy chce mieć coś jedynego w swoim rodzaju. A piękne, wytrzymałe torebki nie musiały długo czekać na chętnych.

I tak, to poniekąd rodzinna firma. ??

WIĘCEJ O NICH – Zieliński BAGS

Wzory są niebanalne i ponadczasowe. Każdy znajdzie coś dla siebie. A każda z nich przyciąga wyglądem i genialnym wykonaniem. Często połączenie barw i faktur jest niestandardowe. I to czyni je takimi wyjątkowymi.

NIE TYLKO DUŻE TORBY

No przecież nie można robić toreb tylko w jednym rozmiarze i tylko jeden wzór.

Te od Zieliński BAGS mają akurat wszystkie takie wzory, które podobają mi się najbardziej. Są tu mega ogromiaste torby, które pomieszczą wiele. I są do tego bardzo pomysłowe. Myślę, że pasowałyby nawet wyluzowanym facetom. ?

Zauważcie te czarne aplikacje. To właśnie dętka rowerowa. Niektóre z nich w dużej mierze zrobione są metodą upcyclingu. Sami zobaczcie.

Są też mniejsze lub całkiem małe. Także niebanalne i pięknie wykonane. Znajdziecie też nerki.

Można nabyć także plecaki. Bardzo duże oraz te ostatnio popularne czyli worki.

Chyba już macie odpowiedź i jednocześnie pomysł na podarunek. Jaki jest najlepszy prezent dla kobiety – Zieliński BAGS. My polecamy, tym bardziej, że mieliśmy okazję obejrzeć jedną z toreb na żywo. Są mega i powalają swoim designem i starannością wykonania.

Jeśli chcecie zobaczyć jedną z nich z bliska – zapraszamy na nasze INSTASTORY – KLIK.

A my mamy dla Was NIESPODZIANKĘ. ?❤️

Zajrzyjcie jeszcze dziś na naszego Facebooka – będziecie mieli okazję zgarnąć taką piękna torbę.

ZAPRASZAMY ❤️?

Podziel się...Share on FacebookShare on Google+Tweet about this on TwitterShare on LinkedIn

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *

*