Najnowsze ciekawostki z AliExpress – niezbędne w domu?

Kupowanie online to już norma. Wygoda i niezależność. Często zakup można otrzymać już na drugi dzień. Inaczej jest jeśli kupujemy np na AliExpress. Oj trzeba uzbroić się w cierpliwość i czekać czasem nawet miesiąc albo dwa. Choć ostatnio paczki przychodzą nawet po dwóch tygodniach. Tego Wam życzę. 😁 Ostatnio poszperałam na Ali i znalazłam kilka rzeczy wartych uwagi. 😁 Najnowsze ciekawostki z AliExpress – niezbędne w domu! 😉

Przeglądając ostatnio wspomnianą aplikację znalazłam kilka nowości, tak mi się przynajmniej wydaje. Dla mnie to nowum. Wy może już to wcześniej widzieliście. Ale wydaje mi się, że nie są to jakoś bardzo popularne gadżety, czy sprzęty. Kto wie, może już za jakiś czas będziemy ich potrzebować.

Najnowsze ciekawostki z AliExpress – niezbędne w domu?

Zacznijmy od czegoś co jeszcze niedawno nie było jakoś bardzo potrzebne. Ale w dobie tyłu alergii, teraz wydaje się niezbędne?

  • Nawilżacze powietrza do domu. Tylko uważajcie na koszty przesyłki – na wszystkich tych aukcjach były dość wysokie.

  • Nawilżacze skóry, podobno widocznie poprawiają kondycję skóry. Można je nosić w torebce. To coś odpowiedniego dla osób, które pracują w klimatyzowanych pomieszczeniach. I tych, które mają problemy z sucha skórą.

  • Gry idealne na zabicie czasu w pracy 😁😜 Już dawno miałam na nie oko. 😁

  • Ciekawe, nietypowe breloki. Idealny podarunek. 😁 Może to być upominek na 2 września dla chłopca. Te drugie mogą być miłą niespodzianką dla pierwszoklasistki lubiącej brokat.

  • Kilka akcesoriów przydatnych na wycieczki rowerowe. Takie maski to często miast-have na jazdę po dużym mieście, pełnym smogu..

  • Mini gry na wakacyjną nudę. 😁 Świetne są te do koszykówki. Albo gra, która kiedyś była bardzo popularna czyli opieka nad wirtualnym zwierzątkiem.

  • Kilka gier do samochodu na długie wycieczki. Znajdzie się tu coś dla każdego.

  • Coś do szkoły albo do biura. Bajeczne długopisy. To niezbędny gadżet, do najnowszego piórnika. Czy upominek od rodziców na pierwsze lekcje w szkole.

I jak Wam się podobają nasze propozycje? Co ostatnio kupiliście na AliExpress? Warto zaglądać tam regularnie. Ciągle pojawia się coś nowego. Można śledzić grupy na Facebooku. Ale niekoniecznie. 😁 Na AliExpress zawsze znajdziecie coś interesującego ale nie koniecznie niezbędnego. Teraz można kupić coś do szkoły. 😊🐼

Podziel się...Share on FacebookShare on Google+Tweet about this on TwitterShare on LinkedIn

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *

*