Aplikacja na telefon – waga pod kontrolą 

Waga to poważna sprawa.. Zaprząta głowę nie jednej z nas.. Ile to nocy nieprzespanych i głodnych dni.. Żeby tylko pokazała mniej.. No dobrze ale nie o tym chciałam.. Motywacje to temat rzeka 😀 Wyobraźmy sobie, albo chociaż spróbujmy wyobrazić, że w końcu wzięliśmy się za siebie!  Tak, w odchudzaniu się 😀

Żeby mieć swoja wagę pod kontrolą warto wypróbować aplikacją na telefon:

Aplikacja na telefon Scaless

Ta aplikacja na telefon codziennie przypomina o sobie – chce byśmy codziennie kontrolowali swoją wagę 🙂 Może nie codziennie. Ale nie tylko o to chodzi. Jest tu wiele funkcji, które po regularnym uzupełnianiu dadzą nam obraz tego czy nasze odchudzanie daje efekty.

Oblicza nam BMI i pokazuje postępy w formie graficznej – obrazy dodatkowo motywują. Szczególnie widoczne efekty choćby nawet najmniejsze 🙂

Nie tylko waga jest ważna. Czasem warto patrzeć bardziej na wymiary niż gramy i kilogramy. W tej aplikacji jest też zakładka Wymiary, w której można wpisać cm i nie musimy wypełniać wszystkich pól.

Kolejna zakładka to Aktywność fizyczna. Lista jest długa i choć nie ma wszystkiego np orbitreka, to można z pewnością wybrać coś dla siebie 🙂 Wpisujemy również czas trwania aktywności fizycznej. Dzięki temu będziecie mieli porównanie czy sama dieta wystarczyła czy również ćwiczenia przyczyniły się do chudnięcia. Często przy aktywności fizycznej waga stoi w miejscu a cm spadają jak szalone 🙂 Dlatego warto zapisywać wagę i cm:)

Następna ważną zakładką jest Ciśnienie. szczególnie dla tych którzy mają problemy z nadciśnieniem. Trzeba to kontrolować. A przy okazji historia zapisów pokaże wam czy wszystko jest w porządku. Utrata wagi często sprawia, że ciśnienie się normuje. Zauważycie to regularnie uzupełniając rubryki i zapisując wyniki.

Jest również strona Badania. Jeśli macie problemy ze zdrowiem i robicie regularnie badania to można skorzystać z tej możliwości w aplikacji. Może to będzie tylko jeden wpis a może badań będzie więcej. Zapisane wyniki będziecie mogli porównać z wcześniejszymi.

Jest możliwość ustawienia stron tylko takich które faktycznie będą wam potrzebne. Można zaznaczyć tylko wagę i wymiary a resztę dezaktywować. W każdej chwili można dodać stronę.

Aplikacja na telefon Scaless jest bardzo funkcjonalna. Przydaje się podczas odchudzania i nie tylko. Przypomina o regularnych pomiarach wagi i cm. Może być naszym pomocnikiem w dążeniu do celu 🙂 POWODZENIA!

Podziel się...Share on FacebookShare on Google+Tweet about this on TwitterShare on LinkedIn

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *

*