Zabłyśnij! 

Gwiazdy świecą jasno na spokojnym niebie. Dają wytchnienie po długim gwarnym dniu.. Przenoszą nas w inny wymiar.. Odrywają od rzeczywistości by zwrócić nas znowu do tego czego nie docenialiśmy.. Ich obecność jest nie do przecenienia.. Co by było gdy by ich zabrakło.. A skąd one w ogóle się biorą.. A z konkursów talentów 😀 A jeden konkurs talentów zaliczyłam dziś i ja!

No nie bezpośrednio ja – aż tak dobrze siebie nie oceniam:D Ale pojawiło się wiele osób z marzeniem na ramieniu i w sercu. Z marzeniem o zostaniu gwiazdą.. albo zostaniu zauważonym.. albo chociaż doceniony 🙂

Zabłyśnij lokalnie

A gdzie takie rzeczy?  Gdzie my tu mamy konkurs talentów? A tuż obok,  na naszym terenie – w naszym Gnieźnie 🙂 I gdyby nie plakat,  który znalazłam na naszym portalu,  z pewnością bym tam nie trafiła. A ktoś z Was słyszał,  że od kilku lat gnieźnieński konkurs talentów szuka wykonawców na Dni Gniezna?

plakat_kalejdoskop2016

Uczestnicy 

W podobnych konkursach brać udział może każdy 🙂 Dosłownie 🙂 Na tym konkursie talentów można się było się o tym przekonać 🙂 I nie piszę tego złośliwie – o nie! To mnie właśnie pozytywnie zaskoczyło 🙂 Podziwiam odwagę wszystkich uczestników, szczególnie tych którzy wystąpili pierwszy raz. Często nie do końca przekonani o swoich możliwościach – zapewne zachęceni przez rodzinę 🙂 I szczerze to choć nie wszyscy okazali się dobrze przygotowani to każdy był wyjątkowy i dał z siebie wszystko 🙂

W Miejskim Ośrodku Kultury zebrało się w sumie 21 uczestników w dwóch kategoriach wiekowych – do 10lat i powyżej 11lat. Niektórzy szczególnie przykuli uwagę widowni i jury. Nie wymienię tu wszystkich bo to nie ma sensu. Chcę wam pokazać tylko niektórych, żebyście mieli pojęcie ile zdolnych osób mamy w naszej okolicy 🙂 Nie wymienię tez z imienia i nazwiska – na to jeszcze przyjdzie czas 🙂 Oto uczestnicy, którzy najbardziej zapadli mi w pamięci:

 

Przyjazne jury

Profesjonalna komisja utrzymywała całe spotkanie w bardzo przyjaznej atmosferze. Nie było osoby która zeszła ze sceny z poczuciem porażki. Niedosyt na pewno czasem było.. Ale jury pomimo czasem nawet – powiedzmy sobie szczerze  nie do końca udanych występów – nigdy dawało odczuć ich niezadowolenia. Za takie podejście do uczestników chylę czoła. Atmosfera sprzyjała wystepom i pomimo niedogodności technicznych które trzeba cierpliwie przeczekać,  nie było czuć napięcia i cienia stresu. A co jak się nie uda, jak nie dam rady?  To nawet wtedy jury nie krytykuje tylko wesprze chociażby konstruktywną radą. 

SAMSUNG DIGITAL CAMERA

Uczestników było przeszło dwudziestu. Do finału zaproszono po troje z każdej kategorii wiekowej. Plus osoby które otrzymały zielona kartę czyli muszą poprawić swój występ. Cała lista finalistów ujrzy światło dziennie już niedługo 🙂 Finał odbędzie się podczas Dni Gniezna. Wtedy wyłoniony zostanie zwycięzca,  który otrzyma m.in. 500zł. Oto niektórzy z finalistów:

SAMSUNG DIGITAL CAMERA

SAMSUNG DIGITAL CAMERA

SAMSUNG DIGITAL CAMERA

SAMSUNG DIGITAL CAMERA

SAMSUNG DIGITAL CAMERA

A teraz czekamy na DNI GNIEZNA i wielki finał 🙂 POWODZENIA DLA WSZYSTKICH!

Podziel się...Share on FacebookShare on Google+Tweet about this on TwitterShare on LinkedIn

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *

*