KINO KOBIET w Gnieźnie

Wieczory coraz dłuższe. Pogoda nie sprzyja nawet spacerkom. Kawiarnie oblegane. Dzieci marudne. No trzeba sobie jakoś humor poprawić. Trzeba sobie rozjaśnić te szarości jesienne. Potrzeba trochę humoru na te niedospane dni. Ciutek pozytywnej energii na zimne poranki. Telewizja to nie to samo. Z resztą kto ma czas przesiadywać przed ekranem tv 😛 Zawsze jest coś do roboty. Zawsze musimy za czymś gonić. STOP.

To teraz właśnie coś dla spracowanej płci pięknej. Chwilę wytchnienia i zabawy gwarantowane. Tylko koniecznie zabierzcie koleżanki lub chociaż znajome 😀 I nie będzie to zwykłe spotkanie na kawie. Tylko trochę kina w naszym najbliższym lokalnym kinie. I nawet jeśli to tylko kino. Tylko film. To jednak nie będzie to tylko film 🙂

image

Wygląda to raczej jak impreza 😀 A w trakcie tej zabawy wyświetlany jest film specjalnie wybrany dla kobiet. Atmosfera jest jak spotkanie w domu przy kawie. Hmmm chyba nie. Raczej jak większa prywatka 😀 Jest wesoło, gwarnie, ciekawie, inspirująco. Jest to po prostu miły lekki wesoły wieczór w środku tygodnia, podczas którego można wziąć udział w różnych konkursach. Można też poznać najnowsze trendy choćby kosmetyczne czy modowe. Na tej imprezie można spotkać nie tylko nowych ludzi, ale też lokalne firmy – fryzjer, nowa restauracja czy salon kosmetyczny. Dobra zabawa gwarantowana. A film zawsze odpowiednio dobrany – żeby humor dopisywał do końca tygodnia. A jeśli zbierzecie większą grupę znajomych czy koleżanek to bilety macie parę złotych taniej 🙂

114045_1500

A już 17 listopada 2016 gnieźnieńskie kino kino kobiet zaprasza – mamy babcie ciocie prababcie sąsiadki – na film „Światło między oceanami”. Film o latarniku mieszkającym na bezludnej wyspie u wybrzeży Australii. Po jakimś czasie dołącza do niego żona. Są szczęśliwym małżeństwem żyjącym w raju. No prawie.. Do pełni brakuje im tylko jednego… Dziecka. Długie starania wpędzają żonę w depresję.. Nieoczekiwanie los spełnia ich najskrytsze pragnienia. Ale – w zaskakujący sposób.. Cudem jest samotna łódź, a w niej dziecko, niemowlę i nie tylko..

Może to nie komedia czy lekkie science fiction. Ale my kobietki lubimy takie nostalgiczne kino. Miło będzie usiąść w sympatycznym towarzystwie i oderwać się trochę od naszej szarej rzeczywistości.

Zapraszamy po więcej szczegółów do naszego gnieźnieńskiego kina.

Podziel się...Share on FacebookShare on Google+Tweet about this on TwitterShare on LinkedIn

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *

*