Mikołajki pod Tatrami: tylko w Sośnicy – KONKURS

Są takie miejsca na mapie, w które chce się wracać. Pójdę trochę na łatwiznę, i podlinkuję Wam swój wpis na blogu —> KLIK  i film –> KLIK. I chociaż z naszego Gniezna tam dość daleko, a podróż dłuży się dość mocno to i tak WARTO spędzić tych kilka godzin w aucie czy pociągu, by później cieszyć się przepięknymi widokami, spróbować swojskiej kuchni, skorzystać z sauny, basenu czy po prostu pooddychać górskim powietrzem. Miałam tą przyjemność – i tęsknię mocno za wszystkim co z Sośnicą związane. A dzisiaj, mam okazję zaprosić tam też kogoś z Was – o ile Wam szczęście dopisze.. Jakim cudem? 😉

Przyjdzie czas i na wyjaśnienia, a tymczasem chciałabym Was zaprosić, na wirtualną mini wycieczkę po tym komfortowym hotelu w samym centrum Zakopanego.

Sośnica, to 50 lat tradycji!

Wakacje są po to, żeby odpoczywać. Lubię wypoczynek aktywny, wylegiwanie się godzinami na plaży nie jest dla mnie. Dlatego najlepszym, wakacyjnym kierunkiem są dla mnie południowe tereny naszego kraju. Góry – o każdej porze roku tak samo piękne, chociaż inne. I ZAWSZE jest tam co robić. Ale fajnie później z tych gór wrócić do przytulnego pokoju, zjeść coś dobrego, napić się ciepłej herbaty i jeszcze dzieci wysłać na jakieś dodatkowe zajęcia, co by mieć chwilę dla siebie.

W Sośnicy tak można. I jeszcze Mikołaja można spotkać, i zjeść świąteczną kolację, i kolędy pod Sośnicową choinką pośpiewać i z wielu imprez korzystać – w zależności od pakietu.

A do tego basen, sauna, siłownia, masaże i klub nocny! Zakochałam się w tym miejscu. Chociaż warto też wspomnieć o bawialni. Ogromna jest, świetnie wyposażona, nie mogłam stamtąd wyrwać moich smoków. Uff… serio miałam przynajmniej chwilę ( i to dłuższą) spokoju.

????????????????????????????????????
c6 dbl3 dbl6

????????????????????????????????????

????????????????????????????????????

????????????????????????????????????

????????????????????????????????????

????????????????????????????????????

????????????????????????????????????

dsc_0007 dsc_0008

????????????????????????????????????

????????????????????????????????????

dsc_0026

????????????????????????????????????

dsc_0031 dsc_0036

????????????????????????????????????

dsc_0210

????????????????????????????????????

????????????????????????????????????

To piękne miejsce. Z wyjątkowym klimatem. Z życzliwymi ludźmi, którzy zawsze wyciągną do Was pomocną dłoń. Pojedziesz tam raz – będziesz wracać. Zatęsknisz. A pojechać możesz, o ile dasz coś od siebie 🙂 Wystarczy spełnić tylko kilka prostych warunków, by skorzystać z mikołajkowego, Sośnicowego pakietu – i to RODZINNIE. A dodatkowo, z możliwością zaproszenia jeszcze jednej rodziny – może znasz jakieś dziecko, które jest pod opieką jakiejkolwiek fundacji, a marzy o tym, by zobaczyć góry? Możesz spełnić to marzenie! Fajnie jest być Świętym Mikołajem 😉

 

 

Chcecie się przekonać, co może Wam zaoferować Sośnica? Teraz macie okazję! Bo przygotowaliśmy dla Was konkurs, w którym można wygrać Rodzinny, Mikołajkowy pobyt  z wieloma atrakcjami w tym oto, wyjątkowym miejscu:

mikolajki-pod-tatrami

Co należy zrobić, by mieć szansę na wygraną?

REGULAMIN

1. Każdy uczestnik konkursu, który spełni jego warunki, weźmie udział w losowaniu pobytu Mikołajkowego w Sośnicy, w Zakopanem – dokładny opis nagrody dostępny jest tutaj –> KLIK.

2. Zwycięzcabędzie mógł obdarować taką samą nagrodą wybraną przez siebie Rodzinę, która jest pod opieką jakiejkolwiek Fundacji.

3. Warunkiem wzięcia udziału w konkursie jest przejście na stronę głosowania –> KLIK oraz oddanie głosu na  Sośnicę . Prawidłowe zgłoszenie zawiera Imię i Nazwisko, email, telefon kontaktowy oraz krótką odpowiedź na dodatkowe pytanie. (można wygrać dodatkowe nagrody)

4. Po każdym głosie należy przesłać swoje zgłoszenie na maila mikolajki.w.gorach@gmail.com zaznaczając SWOJE imię i nazwisko, oraz imię i nazwisko osoby, która oddała głos by zwiększyć szanse danego konkursowicza. Prawdziwość danych będzie weryfikowana, dlatego zaliczone zostaną wyłącznie te głosy, które będą UCZCIWE

5. Jeden, oddany na Sośnicę głos, to jednocześnie jeden los w konkursie. Głosować mogą WYŁĄCZNIE osoby PEŁNOLETNIE.

6. Konkurs trwa do 30 listopada, a jego wyniki ogłoszone zostaną dnia następnego.

NIE CZEKAJCIE, głosujcie, podsyłajcie informacje na mikolajki.w.gorach@gmail.com i udostępniajcie nasz plakat a także zachęcajcie do głosowania znajomych. Możecie zrobić to za nich – wystarczy, że podzielą się swoim adresem mailowym i numerem telefonu. Walczcie o kolejne losy i trzymajcie kciuki bo NAPRAWDĘ WARTO.

Podziel się...Share on FacebookShare on Google+Tweet about this on TwitterShare on LinkedIn

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *

*