Naturalne lemoniady – dobre, bo Polskie

Lubię Polskie produkty. Może to sentyment, związany z tym, że swojego jednak fajnie wspierać. Ale i duma jakaś chyba, że i u nas,  w Polsce, ktoś robi dobrą robotę. Przypadkiem trafiłam na Kozią Zagrodę (chociaż ja zawsze mówię, że przypadków nie ma). Poznałam dzięki temu nie tylko smak przepysznych lemoniad, ale i Panią Ewę, która zaraża wręcz swoim optymizmem. Naturalne lemoniady – to chyba najpopularniejszy produkt, który jest produkowany pod szyldem Koziej Zagrody, i to właśnie lemoniady miałyśmy przyjemność testować. 

Naturalne lemoniady w niestandardowej formie

Napoje powstają z miłości do natury i jej mocy zdrowotnej, po którą warto sięgać.

Robimy naturalne ziołowe lemoniady na bazie świeżo wyciskanego soku z cytryny, naturalnego octu jabłkowego oraz mięty o trzech smakach – pokrzywowym, lipowym i głogowym. Lemoniady dosładzane są polskim miodem – pisze Pani Ewa.

Jesteśmy w 100% naturalni, bez dodatków z soków zagęszczonych, nie dodajemy ekstraktów lecz świeżo mielone zioła i owoce w całości, które następnie podlegają delikatnemu procesowi filtracji. Nasze zioła i owoce przeznaczone do produkcji rosną na czystych terenach z dala od wielkich miast, Lubelszczyzna i Podlasie.  Dokładamy wszelkich starań by jakoś produktu stała na jak najwyższym poziomie.Staramy się nie poprawiać natury i pamiętać o tradycji wytwarzania napojów w sposób domowy! – dodaje jeszcze. Czyż to nie brzmi tak.. hmm.. „czysto”? 🙂

 

Urzekły mnie nie tylko same naturalne lemoniady ale też fakt, iż Kozia Zagroda powstała z PASJI. W każdym słowie czuć to zamiłowanie do tworzenia absolutnie idealnego produktu. Miałam przyjemność spróbować.

Przyznam, że początkowo smak mnie trochę zaskoczył. Nie spodziewałam się takiej wyrazistości. Od razu wspomnę, iż moim numerem jeden jest lemoniada lipowa. Absolutnie najlepsza, delikatna, bez wyczuwalnych posmaków, których nie mogłabym zaakceptować. Na drugim miejscu jak dla mnie uplasowała się lemoniada głogowa- która jest najbardziej zbliżona smakiem do tej tradycyjnej – WYBORNA z lodem. Pokrzywowa, to trochę nie mój smak, bo daje posmak goryczki, aczkolwiek były osoby, które były nią zachwycone – wiadomo, każdy lubi co innego.

naturalne lemoniady

 

lemoniada kozia zagroda

 

polska lemoniada

Naturalne lemoniady – charakterystyka

Jak widzicie, różnią się te nasze lemoniady także kolorem. Zapach mają dość podobny i chyba po samym zapachu nie byłabym w stanie określić która, jest która. Smak natomiast mówi sam za siebie, a dla dokładniejszego zobrazowania różnic pomiędzy smakami nagraliśmy filmik z testów, dostępny tutaj —> KLIK.

Kozia Zagroda to jeszcze między innymi Pani Gilowa, występująca w trzech smakach. Wprawdzie nie miałyśmy jeszcze przyjemności testować ale liczę na to, że już niedługo się to zmieni, a może i dla Was przygotujemy jakiś fajny konkurs z nagrodami z Koziej Zagrody w roli głównej? Jestem pewna, że pokochacie te produkty 🙂

Podziel się...Share on FacebookShare on Google+Tweet about this on TwitterShare on LinkedIn

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *

*