Drewniane zabawki – co kupić w Lidlu?

Rzadko odwiedzam gnieźnieńskiego Lidla. Zdarza mi się głównie wtedy, gdy są ciekawe promocje, na przykład na drewniane zabawki. Okazji do robienia prezentów nie brakuje, szczególnie w nadchodzącym grudniu, a tam można się fajnie wyposażyć, i to w zabawki dobrej jakości, za niewielkie pieniądze. Co kupić w Lidlu? Już 17 listopada będzie okazja do zabawkowych łowów!

Drewniane zabawki z Lidla – co kupić dla chłopca?

Jest tego tyyyle, że o rany Boskie 🙂 Przyznaję, że czasem jestem jak dziecko. Lubię się bawić fajnymi zabawkami. A jak widzę, ze moim Bąkom ta zabawa też radość sprawia, to lubię tym bardziej. Wprawdzie moje Smoki na liście do Świętego Pana złożyły inne zamówienie, ale tym zajęli się Dziadkowie, mi więc pozostaje kreatywne myślenie i szukanie innych inspiracji prezentowych. Jedną z nich być może będzie ten, drewniany warsztat:

drewniane-zabawki-z-lidla

Cena 139 zł- być może niektórych odstrasza ale miałam okazję poznać ten produkt i szczerze mówiąc to milion razy bardziej wolę raz zapłacić trochę więcej i mieć pewność, że jest zabawka na lata niż kupić kolejny, plastikowy zestaw, który po jedyn dniu się połamie. A tutaj jest jeszcze opcja biureczka. Ja jestem w tym zestawie zakochana, a jako, że mój młodszy smok to urodzony majsterkowicz to kto wie.. może znajdzie właśnie tą zabawkę pod choinką? 😉

 

A może drewniana kolejka, albo autostrada?

To też fajna opcja na prezent dla chłopca. Fajne, dobrze wykonane zabawki. Cudnie się prezentują. Jedyne co mnie odrobinę przeraża to fakt, że to taka zabawka, którą trzeba składać, i rozkładać, przez wzgląd na to, że zajmuje jednak sporo miejsca. Ale jest urocza – może ktoś z Was się skusi?

drewniane-zabawki-z-lidla

Co jeszcze dla Chłopca w Lidlu?

Dużo fajnych rzeczy. A jako, że ja mam dwóch Synków, to właśnie w ten target celuję. A można też kupić coś tańszego.. O, na przykład, takie cuda:

drewniane-zabawki-z-lidla

drewniane-zabawki-z-lidla

Drewniane zabawki z Lidla – co dla Dziewczynki?

Bo i dla Młodych dam się coś znajdzie a szczerze mówiąc, to z większości tych zabawek ucieszyłyby się też moje smoki. No bo na przykład taki zestaw z tortem, czy pizzą.. Albo kuchnia . Albo… no choćby ten domek 🙂  Moim zdaniem to zabawki absolutnie uniwersalne, ale przyjęło się, że bawić się nimi mają akurat dziewczynki. U nas w domu „dziewczęce” zabawki też są obecne. Dzięki temu chłopaki wiedzą, że gotowanie, czy sprzątanie to nie tylko zajęcie dla mamy. No ale o tym podyskutujemy może innym razem a tymczasem zapraszam Was do obejrzenia kolejnych, Lidlowych inspiracji:

 

drewniane-zabawki-z-lidla

drewniane-zabawki-z-lidla

drewniane-zabawki-z-lidla

drewniane-zabawki-z-lidla

To jeszcze nie wszystko. Jest tego duuużo więcej. Kupić będzie można też zupełnie uniwersalne, drewniane zabawki, za DOBRE pieniądze. Ale nie pokażę Wam wszystkiego. Sami zajrzyjcie na stronę Lidla, a najlepiej to do sklepu, już 17 listopada. Ja wybieram się na łowy i mam nadzieję, że jednak nie będzie takiej walki jak ostatnio o torebki. W każdym razie.. kto to wie? 😉 Do zobaczenia w Lidlu!

Podziel się...Share on FacebookShare on Google+Tweet about this on TwitterShare on LinkedIn

2 komentarzy na temat “Drewniane zabawki – co kupić w Lidlu?

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *

*