Dom Kawy i Herbaty w Gnieźnie.

Dom Kawy i Herbaty. Gniezno, ulica Rzeźnicka 4/ 14a. Ten adres powinien być Tobie znany. To nie jest zwykły sklep z akcesoriami do zaparzania herbaty, mielenia kawy. Ten sklep ma w sobie magię. Dlaczego? Zapraszam do lektury!

fb_img_1480587913365

Dom Kawy i Herbaty. Jeżeli jeszcze nie zdarzyło się Tobie otworzyć drzwi tego sklepu, wybierz się  koniecznie.

To miejsce z mnóstwem niezwykłych herbat i kaw, egzotycznych mieszanek, eleganckich akcesoriów do ich zaparzania, kusi już  od przkroczenia jego progu.

img_20161201_113059

fot.Dom Kawy i Herbaty

Można tu zakupić podgrzewane imbryczki, zestawy do zaparzania pobudzającej herbaty YERBA MATE, eleganckie kubki, filiżanki, różnej wielkości ozdobne puszki do przechowywania, zaparzacze i wiele innych akcesoriów.

img_20161201_112808

fot.Dom Kawy i Herbaty

Najistotniejszym bohaterem tej opowieści są jednak herbaty. Właściciel sklepu, Pan Mirosław Pluciński, dba pieczołowicie o znakomitą jakość polecanych i sprzdawanych rodzajów kaw i herbat.

Już wielokrotnie docierały do mnie opinie, że ten sklep ma w sobie magię i to prawda! Po przekroczeniu jego progu jesteś witany przez eleganckiego i zawsze uśmiechniętego sprzedawcę, który z przyjemnością doradzi i pomoże wybrać oraz zapakuje wybraną herbatę tak jak tego sobie życzysz. W tym sklepie nie jesteś zwykłym klientem lecz osobą, do której podchodzi się z szacunkiem. Nie zostaniesz tutaj zbyty opryskliwą odpowiedzią sprzedawcy.  Z uśmiechem i  życzliwością w głosie poznasz nie tylko egzotyczne nazwy herbat czy ich  aromatyczne składniki, które Pan Mirosław zna na pamięć (!).

Twój nos, świadomość jakiej herbaty szukasz i fachowe rady sprzedawcy min. dotyczące temperatury wody jaką należy zalać odpowiednio zieloną, czarną czy białą herbatę, pomogą Tobie dokonać odpowiedniego wyboru. Częsta dostawa, szczelnie zamknięte pojemniki, możliwość obejrzenia herbat w szklanych słojach, ogromny wybór ciekawych kompozycji oraz profesjonalne doradztwo właściciela sprawiają, że chce się wracać po więcej!

img_20161125_114119

img_20161125_114301

fot. Mrs.ZR

HerbataJapońskie świątynie”, która dzięki dodatkowi hibiskusa ma lekko blado różowy kolor.

Herbat jest mnóstwo (w atrakcyjnej cenie około 15zł za 100g) i z pewnością oczarują Ciebie wyglądem, zapachem oraz wzorową jakością poszczególnych składników. Poczujesz się magicznie.

fb_img_1480611797420

fot.Dom Kawy i Herbaty

Herbata „Tornado” z szafranem. Olfaktoryczne i smakowe uniesienie!

Oto kolejna z herbat.

fb_img_1480613287149

fot.Dom Kawy i Herbaty

Herbata „Dziewięć skarbów Chin”. To połączenie ekskluzywnej białej herbaty z zieloną herbatą Sencha i owocami truskawki, ananasa oraz kwiatów słonecznika.

Jeśli chcesz obdarować magią swoich bliskich czy znajomych, zapraszam koniecznie do sklepu, którym jestem oczarowana. Wyjątkowej kultury obsługa oraz towarzystwo białej, czarnej, czerwonej czy zielonej herbaty jak i egzotycznej yerba mate tam zakupionych, z pewnością oczarują i Ciebie.

Zestaw kilku wybranych przez Ciebie herbat będzie stanowić miły bożonarodzeniowy upominek pod choinkę lub może być niespodzianką dla ważnej Ci osoby. Pamiętaj też o sobie – w ciszy i spokoju delektuj się smakiem herbaty z gnieźnieńskiego sklepu!

 

Pozdrawiam z aromatyczną herbatą „Japońskie świątynie”w kubku!

img_20161201_184407

 

Mrs. Zakręcona Ryba

 

Ps. Najwyższy czas, by tam znowu zajrzeć!

 

Podziel się...Share on FacebookShare on Google+Tweet about this on TwitterShare on LinkedIn

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *

*