Fotobudka – boooski prezent zatrzymujący wspomnienia

W grudniu, redakcyjnie, mieliśmy okazję skorzystać z usług fotobudki Fotoklisz. Wiele słyszałam wcześniej o tego typu usłudze, jednak nigdy nie miałam przyjemności wziąć udziału w zabawie a przyznać muszę, że nawet ja, ta, która zdjęć nie cierpi, bawiłam się WYŚMIENICIE. A czy Wy wiecie, czym jest fotobudka? 

Co to właściwie jest ta fotobudka? Coraz głośniej o tego typu usłudze, ale mało kto wie, na jakiej zasadzie to działa.

  • Fotobudka to automat do samodzielnego wykonywania zdjęć przy użyciu zabawnych rekwizytów. Obsługa fotobudki jest banalnie prosta, wystarczy nacisnąć „START” na ekranie dotykowym urządzenia, i już możemy zaczynać zabawę przebierając się do woli w śmieszne gadżety. Automat wykonuje serię zdjęć, po czy automatycznie po kilku sekundach są one drukowane w wybranej przez klienta formie np. pasków z trzema zdjęciami, czy też w formie widokówki.

Przy jakich okazjach można wykorzystać fotobudkę?

  • Okazji jest wiele, są to np. studniówki, w okresie letnim wesela, ale oprócz tego gościmy z fotobudką na 18tkach, piknikach rodzinnych, festynach, jubileuszach i na imprezach firmowych.

A co z gadżetami? Czy klient musi się w nie zaopatrzyć, czy też Państwa oferta jest na tyle szeroka, że znajdują się w niej gadżety na każdą okazję?

  • Na początku każdej rozmowy z klientem pytamy o rodzaj uroczystości. Jeżeli są to 18ste urodziny to dostosowujemy się z gadżetami właśnie pod taką imprezę. Posiadamy wiele gadżetów tematycznych i dostosowujemy się zawsze do tematyki jak i profilu uroczystości, także klient nie musi się o to martwić.

fotobudka na wesele

Jak powinna wyglądać przestrzeń, by można było skorzystać z usługi fotobudki. Jakiś minimalny metraż?

  • Minimalny metraż jaki potrzebujemy to 2×2 Posiadamy również namiot(3×3) do użycia go w plenerze, także jesteśmy przygotowani na każde warunki, wewnątrz jak i na zewnątrz.

A co ze zdjęciami z zabawy? Czy klient otrzymuje je na jakimś nośniku? Bo z każdej takiej mini sesji dostajemy po dwa listki z wydrukiem 3 fotek. Jeżeli jednak grupa jest większa, nie każdy ma możliwość otrzymania swojego listka. Gdzie można szukać swoich zdjęć?

  • Osoba wynajmująca fotobudkę dostaje zdjęcia na nośniku USB. Natomiast osoby, które były w większej grupie mogą sobie ściągnąć wykonane zdjęcia z naszej strony. Na dole każdego wydruku znajduje się hasło, które umożliwia pobranie zdjęć z danej uroczystości.

No to teraz jeszcze kwestia ceny – bo to raczej dość ważne. Jak to się u Państwa przedstawia?

  • Koszt wynajęcia fotobudki dzieli się na pakiety godzinne tzn. pakiet 2h kosztuje 650zł, pakiet 3h kosztuje 800zł. Każdy z tych pakietów posiada nieograniczoną ilość wydruków, jedynie co nas ogranicza to czas wynajęcia fotobudki, klient dostaje również pendrive, na którym znajdują się wszystkie zdjęcia, jak również udostępniamy zdjęcia na naszej stronie tak, by każdy mógł sobie pobrać i później nawet samemu wywołać, gadżety,  tła do wyboru przez klienta jak i dojazd do 70km w cenie pakietu. Zawsze przy obsłudze fotobudki są dwie osoby. Jedna osoba pomaga przy obsłudze, natomiast druga osoba przy albumie – album również jest w cenie tych pakietów.

Gdzie można zapoznać się z waszymi dotychczasowymi realizacjami?

Nasze wszystkie dotychczasowe realizację można zobaczyć na naszym fanpage, TUTAJ –> KLIK.

fotobudka wielkopolskie

Zachęcam Was serdecznie do zapoznania się z ofertą, dostępną na stronie Fotoklisz. Ja jestem przekonana, że jeszcze nie raz się spotkamy z Panem Łukaszem – bo ofiarował nam CAŁĄ godzinę cudownej zabawy. I uśmiechu 🙂 POLECAMY zgodnie całą Redakcją! I do zobaczenia! 🙂

Podziel się...Share on FacebookShare on Google+Tweet about this on TwitterShare on LinkedIn

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *

*