Maurum – bransoletka ze zdjęciem

Jeśli lubisz biżuterię, to zapewne lubisz się wyróżniać, lubisz rzeczy ładne, może błyszczące, a z pewnością w pięknych kolorach. Nie każdy nosi zegarek, teraz królują komórki. Nie każdy nosi kolczyki czy opaski. Ale większość lubi wszelkiego rodzaju wisiorki czy bransoletki. To takie idealne uzupełnienie stroju. Taka kropka nad i. I takim właśnie dodatkiem jest biżuteria personalizowana czyli np bransoletka ze zdjęciem i nietypowe wisiorki. I wiele innych.

Jedna z mieszkanek naszego pięknego miasta pomyślała o tych, którzy pragną czegoś niepowtarzalnego, osobistego, niespotykanego. Stworzyła miejsce, w którym znajdziecie coś dla siebie. A biżuteria personalizowana to jej znak rozpoznawczy. Może to być m.in. bransoletka ze zdjęciem czy ulubionym napisem, ale nie tylko.

14191978_647449092086550_4376709096717176798_n

MAURUM 

Wszystko jest wykonane starannie z najlepszych i najpiękniejszych kamieni szlachetnych. Inwencja twórcza zależy też od klienta. Począwszy od koloru i wielkości a także rodzaju koralika, po dodatki np różnego rodzaju zawieszki.

Jak powstaje bransoletka – jest w tym element tajemnicy 🙂

Klient może wybrać gotową bransoletkę, albo krok po kroku dopasować do siebie wszystko czego pragnie 🙂 Najważniejsza, pierwsza jest zawieszka. Może to być po prostu jakiś kształt. Może być to ulubiony obrazek np ulubionego zwierzęcia. Świetną opcją są również napisy. A najbardziej oryginalne to osobiste zdjęcia umieszczone w takiej zawieszce.

Kolor koralików też oczywiście nie jest bez znaczenia. A jest w czym wybierać. Od matowych jednolitych po tęczowe. Ciężkie i lżejsze – zależy od surowca. Mniejsze odpowiednie są dla dzieci, większe idealne dla dorosłych. Ilość zależy od obwodu nadgarstka, który podajemy podczas składania zamówienia.

Można wybierać z wielu zawieszek i dodatków.

Oprócz mnóstwa pięknych, delikatnych zawieszek, można dobrać sobie fantazyjne pompony – teraz szalenie modne 🙂

Najbardziej charakterystyczne dla Maurum są okrągłe zawieszki, które mogą zawierać co tylko chcemy. Może to być zdjęcie, rysunek, napis. To co nam najbardziej pasuje, co chcielibyśmy nosić przy sobie 🙂

wp-image-1424599552jpg.jpg

Zachęcamy do konsultowania decyzji przy doborze poszczególnych elementów bransoletki. Maurum z pewnością odpowie na wasze wszelkie pytania.

Więcej dowiecie się z wywiadu, który dla Was przygotowaliśmy na naszym kanale na YouTube:

Wywiad z Maurum – What’s up Gniezno? YouTube 🙂

Zapraszamy również na stronę na facebooku – MAURUM – można skontaktować się bezpośrednio ze sklepem i uzyskać wszystkie potrzebne odpowiedzi 🙂 Co tu kryć – wybór jest ogromny – nie pozostaje nic innego jak tylko zacząć kolekcjonować bransoletki 🙂 Jedna to stanowczo za mało 🙂

Instagram – MAURUM

Pinterest – MAURUM

Zajrzyjcie na stronę – znajdziecie tam nie tylko bransoletki. A wszystko takie piękne, chce się więcej i więcej 🙂 Szczególnie pięknie mienią sie w wiosennym słońcu i poprawiają humor w szary dzień 🙂

POLECAMY SERDECZNIE 🙂

Podziel się...Share on FacebookShare on Google+Tweet about this on TwitterShare on LinkedIn

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *

*