Wielkanocny stół – 22 inspiracje na dekoracje

Już za kilka dni, kolejna okazja do świętowania. Widać to i na sklepowych półkach, i po kolejkach do sklepowych kas. Oby pogoda dopisała bo jeśli tak nie będzie, to zapewne większość z nas, spędzi te Święta mało aktywnie, objadając się wielkanocnymi smakołykami. I to właśnie wielkanocny stół stanie się miejscem rodzinnych spotkań, i wielogodzinnych dyskusji o sprawach (nie)ważnych. Warto więc zadbać, by jakoś wyglądał. Nie znoszę przepychu, ale sama okazja wymaga, by nasze stoły w tych dniach posiadały jakieś świąteczne akcenty. Może wykorzystacie którąś z inspiracji, które wyszperaliśmy dla Was na Pintereście!

Wielkanocny stół – wystrój z przepychem, czy skromny?

Nie lubię tych wszystkich wielkanocnych pierdołek. Chociaż ja ogólnie nie mam manii kolekcjonowania drewnianych ozdób, materiałowych kwiatków czy innych takich drobiazgów, które rzekomo dobrze wyglądają na stołach. Faktycznie, jeśli fajnie się je poukłada, i znajdzie umiar w całym tym strojeniu, to wielkanocny stół wygląda bajecznie.

Nie mam takiego zmysłu. Nie potrafię, i nawet się za to nie biorę, bo mój świąteczny stół wyglądałby zapewne dość chaotycznie, a to już nie jest fajne, dlatego też nie będę Was inspirować własnymi pomysłami a tym, co znalazłam w internecie, a konkretniej – na Pintereście. Zobaczcie, co dla Was ( i dla siebie ) wyszperałam:

Biel, i pastele

Te kolory zdecydowanie wygrywają. Nie jest mocno pstrokato, a jednak kolorowo. Trochę jakby po skandynawsku 😉 Mam wśród tych inspiracji swoje ulubione, i Ty pewnie też. Ciekawa jestem, jak wygląda TWÓJ, wielkanocny stół? Czy przykładasz dużą wagę do jego wyglądu? Czy jest to dla Ciebie sprawa drugorzędna, bo istotniejsza jest dla Ciebie kwestia wielkanocnych potraw?

A może jakiś mały konkurs, związany z wielkanocnymi stołami? Dajcie znać, czy macie ochotę na taką zabawę. Jeśli tak, ogłosimy ją jeszcze przed Świętami, byście mogli się do niej odpowiednio przygotować!

Podziel się...Share on FacebookShare on Google+Tweet about this on TwitterShare on LinkedIn

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *

*