Co kupić na komunię? 3 elektroniczne , mądre prezenty

Biorąc pod uwagę fakt, że nastały czasy laptopów i skuterów, prezent na komunię to obecnie nie lada wyzwanie. A gdzie podziała się tradycja? Gdzie jakiś symbol? Co z rowerami, medalikami, czy zegarkiem? Co kupić na komunię by nie przesadzić, a jednocześnie spełnić oczekiwania obdarowanego? Sprawdź!

Ja, byłabym wierna tradycji

Uważam, że I Komunia Święta powinna mieć charakter głównie religijny. Zanim zostałam mamą, byłam przekonana, że moje dzieci nie będą miały wystawnego przyjęcia. Teraz, kiedy obserwuję co się dzieje w tym temacie wiem, że to nie ja będę wybierała, jak będzie wyglądał ten dzień – ale moda. Podążę więc za schematami ale nie po to, by zaspokoić własną potrzebę, a jedynie dlatego, żeby nie wykluczać własnych dzieci z ram, tych nowo powstałych schematów właśnie.

Co kupić na komunię?

To pytanie zadają sobie w tej chwili wszyscy Ci, którzy już niedługo wybiorą się na jakieś przyjęcie komunijne. No bo co, jeśli nie rower, zegarek, i medalik?

  • tablet dla dzieci – i to akurat uważam za prezent mądry. I wart swojej ceny. Możemy pokusić się o model standardowy, z którego skorzysta jeszcze rodzic, albo.. kupić tablet typowo dla dzieci – jest ich całe mnóstwo. My, testowaliśmy model OVERMAX i przyznam, że jestem bardzo zadowolona. Działa trochę jak mały komputer – a przecież jest dużo tańszy, i spokojnie, na dziecięce potrzeby, wystarczy. Dodatkowo przydaje się też w trakcie długich podróży, do oglądania bajek, słuchania piosenek, czy po prostu zabawy z mądrymi aplikacjami.

  • a może jednak ten zegarek? To jest ZAWSZE fajny prezent. Tylko teraz nie zrobi wielkiego WOW taki typowy.. tykający. Teraz to musi być SMART WATCH. Ja, osobiście, polecam model GARETT Kids 2.

Android, spory rozmiar wyświetlacza, lokalizator GPS. Wiecie.. taki mały myk. Dzieciak się cieszy, że ma zegarek, i to taki wypasiony jak z filmów, a Ty, jako Rodzic, nie musisz się zastanawiać gdzie jest. W końcu nasz Smart Watch ma wbudowany lokalizator, który uniemożliwi naszemu maluchowi nawet celowe zgubienie się 😉 Zegarek ma fajną opcję – SOS. Która powiadamia migusiem osobę zainteresowaną, że coś się stało.

  • konsola z czujnikiem ruchu. Który dzieciak, nie ucieszyłby się z konsoli? No, który? Ja chyba takiego nie znam. I chociaż nie jestem za tym, by Bąk siedział cały dzień przed komputerem, to jest fajna opcja, którą można wykorzystać komunijnie. Konsola Nintendo Wii.

Dlaczego uważam, że jest taka wyjątkowa? Bo zmusza dzieciaka do aktywności. Młody gra, i nawet nie wie, że przy okazji podskakuje, biega, tańczy i robi przysiady.

I chociaż przedstawione przeze mnie prezenty uważam za mądre, to ja jednak pozostanę wierna tradycji, i moje Smoki na bank dostaną ode mnie w prezencie komunijnym wypasione rowery 😉 (chociaż to jeszcze tyyyleee lat, że być może jednak i w tej kwestii, postanowię być wierna modzie. Kto wie?) A jakie prezenty komunijne Wy, uważacie za najfajniejsze?

Podziel się...Share on FacebookShare on Google+Tweet about this on TwitterShare on LinkedIn

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *

*