Przyjęcie urodzinowe – Balonowe Cuda – Jak zorganizować udane urodziny? :)

Kto z nas, będąc dzieckiem, nie marzył o hucznym przyjęciu urodzinowym?  O wielkim torcie,  wacie cukrowej,  prezentach,  tańcach. I to wszystko w gronie najlepszych przyjaciół??

Można zrobić przyjęcie urodzinowe w domu,  można zaprosić najlepszych kolegów do sali zabaw. Można wiele pomysłów zrealizować. Ale taką wymarzoną imprezę potrafią wyczarować animatorzy .

U nas w Gnieźnie kompleksową obsługą imprez zajmuje się ekipa z Dobrze się baw!

Możesz pokusić się o organizację imprezy we własnym domu, lub w lokalu przy ulicy Grunwaldzkiej 22/3 . Tam też odbywają się kreatywne warsztaty. Animatorzy organizują także baby shower. Możesz również zostawić swoje dziecko pod opieką w trakcie zakupów, lub gdy idziesz na siłownię.

Więcej informacji pod adresem www.dobrzesiebaw.pl

Jeśli szukasz kogoś z DALSZYCH OKOLIC, proponujemy zabawę z Balonowe Cuda.

 

 

 

A jak wyglądają imprezy organizowane przez Balonowe Cuda:

 

Dzięki uprzejmości Przedszkola Orzełki Caritas animator z Balonowe Cuda mógł wyczarować takie wymarzone urodziny w jednej z grup przedszkolnych.

 • Rozpoczęcie

Jak przystało na urodzinową imprezę wszystkie dzieciaczki założyły urodzinowe czapeczki. Animatorka pani Ewelina poznała imię każdego milusińskiego. Dzieciaki chętnie włączyły się do zapoznawczej zabawy.

 

 • Wata cukrowa

Aby rozkręcić zabawę,  bo wiadomo cukier dodaje energii hehe – pani Ewelina zaprosiła wszystkie dzieci na WATĘ CUKROWĄ. Jakież było zdziwienie że takie pyszności każdy mógł spróbować na miejscu, nie idąc na żaden festyn?

BALONOWE CUDA posiadają jeszcze jeden sprzęt do robienia waty cukrowej – piękny wózek retro. Prawdziwe cudo,  zobaczcie:

 

 • Taneczne wygibasy

Pokrzepieni pyszną przekąska wszyscy gotowi byli na taneczne wygibasy. Niektóre piosenki były znane a niektórych wszyscy uczyli się z przyjemnością. Zabawa była wspaniała. Przedszkolaki radzili sobie świetnie pomimo wielu figur przygotowanych przez panią Ewelinę.

 

 • Malowanie twarzy

Coby można było odsapnąć trochę po tanecznych szaleństwach pani Ewelina zaprosiła wszystkie dzieci na malowanie twarzy. Przy użyciu profesjonalnych farb powstawały postacie na życzenie. Nie ma to jak talent animatora – każdy uczestnik mógł wymyślić sobie co tylko chce!  Była nawet jeden mały wampirek ?

 

 • SKRĘCANIE BALONÓW

Pani Ewelina potrafi zrobić z balonów wszystko, dosłownie WSZYSTKO 🙂  Przedszkolaki z otwartymi buziami obserwowali jak powstaje najpierw pająk a potem ośmiornica.

Pająk jak żywy – niektórzy bali się go dotknąć 😀 Wydawał się taki łatwy do zrobienia – w rękach animatorki balonów powstał błyskawicznie.

Ośmiornica równie urocza choć mniej straszna od pająka zajęła honorowe miejsce w sali grupy przedszkolnej.

Niesamowite było obserwować czarodziejskie zdolności pani Eweliny.

A jakby tego było mało – dla każdego dzieciaczka przyjechał balonowy prezent.

Miecze jak żywe, słodkie motylkowe i biedronkowe bransoletki na rękę. I kilka uroczych pieski.

Jeśli chcecie zobaczyć co jeszcze pani Ewelina potrafi wyczarować z balonów to sami zobaczcie jakie cuda odwiedzając np profil na facebooku BALONOWE CUDABalonowe cuda OFERTA:


A na koniec solenizantka dostała niespodziankę od pani Eweliny – animatorki. Wszyscy byli zaskoczeni balonową postacią – Elsą zrobioną z różnej wielkości balonów. Nawet miała warkocz i sukienkę. Podobno taka postać może być towarzyszem zabaw przez następne dwa tygodnie 🙂 Chyba nie muszę dodawać, że każdy przedszkolak chciał swojego bohatera 🙂

       

Balonowa postać zrobiła furorę. Każdy chciał mieć bohatera swoich rozmiarów. Pani Ewelina z pewnością potrafiła by zrobić każdą wymyśloną postać. Tu mamy kilka przykładów:

 

DZIĘKUJEMY SERDECZNIE ZA WYSTRZAŁOWE PRZYJĘCIE URODZINOWE dla przedszkolaków. Balonowe Cuda to niesamowite czary ze zwyczajnych balonów.

A do tego coś słodkiego, trochę tanecznych figur, podskakiwania w rytm ulubionych piosenek. I jeszcze zamiana w ulubioną postać z bajki.

Solenizantka mówiła, że to było jej wymarzone przyjęcie urodzinowe – spełniło się kolejne marzenie 🙂 Takie przyjęcie urodzinowe nie mogło się nie udać 🙂

A tak świetnie bawiły się dzieciaczki z Przedszkola Orzełki przy Caritas.

Mało tego – niespodziankę mieliśmy także dla naszej animatorki – pani Eweliny. Została ugoszczona przez BAR MLECZNY Caritas, który przygotowuje posiłki również dla przedszkolaków z Orzełków 🙂

A do Poznania razem z animatorką pojechały pyszności od GROCHOLI 🙂


A tort był wcześniej. Możecie nawet skorzystać z przepisu i sami wyczarować takie pyszności: Tort urodzinowy.

Podziel się...Share on FacebookShare on Google+Tweet about this on TwitterShare on LinkedIn

2 komentarzy na temat “Przyjęcie urodzinowe – Balonowe Cuda – Jak zorganizować udane urodziny? :)

 • 18 maja 2017 - 22:18
  Permalink

  Coś niesamowitego.Urodziny pierwsza klasa.Tyle atrakcji,zabawa na całego!

  Odpowiedz
 • 8 lipca 2017 - 18:43
  Permalink

  W zajeciu szczuplej talii wesprze Ci zadanie nazywane deska. Trening wykonywany bokiem pewno Ci spowodowac nieco duzo sztuki niz biegi i ugiecia ramion. Wykonuj szkolenie na ciezkim podlozu. Ulóz sie na kraju. Podnies sie i oprzyj ciezar ciala, tak zeby twierdzily je wylacznie lokiec oraz noga.

  Odpowiedz

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *

*