Pocztówka z Gniezna – wyniki konkursu

To były najtrudniejsze obrady, w jakich miałyśmy okazję wziąć udział. Wierzcie, lub nie, ale miałyśmy okazję się nawet pokłócić 😉 Redakcyjnie.. Także to była dla nas pierwsza, DUŻA próba. Ale jak tutaj być jednogłośnym, skoro wszystkie prace są tak piękne, i skoro jest ich tak dużo. Ostatecznie więc, nasz konkurs wygrywają osoby, które włożyły w przygotowanie prac (REALNIE) najwięcej serca. A same prace są różnorodne. 

Już dziś, jedziemy z prezentami za 2 i 3 miejsce do wygranych grup. Jeśli czas pozwoli, odwiedzimy też przedszkola, które zostały wyróżnione w naszej zabawie. Wiemy, że niecierpliwie czekacie na same wyniki. Zatem nie przedłużając, pokazujemy listę w kolejności od miejsca pierwszego, do piątego. Nadmieniamy, iż decyzja jest OSTATECZNA, a ocena była obiektywna, i naprawdę nie warto pisać do nas maili z pretensjami ani prośbami. Po prostu ktoś musiał wygrać.. a ktoś przegrać.

Wzięliśmy oczywiście pod uwagę głosowanie. Jednak ostatecznie, kolejność miejsc i tak ustalaliśmy biorąc pod uwagę zaangażowanie dzieci, i to jak wiele pracy ONE SAME włożyły w przygotowanie prac. Oto nasza lista:

 

KONKURS – miejsce 1

Niepubliczne Przedszkole ORZEŁKI, Caritas Archidiecezji Gnieźnieńskiej. Grupa Biało Czerwona

Konkurs – miejsce 2

Przedszkole nr. 6 – Polne Kwiaty. Grupa Stokrotki

Miejsce 3

Niepubliczne przedszkole SZKRABUŚ

Wyróżnienie 1 (miejsce 4)

Przedszkole Sióstr Miłosierdzia, grupa RÓŻE

Wyróżnienie nr 2 (miejsce 5)

Przedszkole nr. 1 – Wesołe Nutki, Grupa STOKROTKI

Konkurs pocztówka z Gniezna, kategoria indywidualna

I tutaj było najtrudniej. Co liczyło się najbardziej? Przede wszystkim to, ile dziecko mogło zrobić samo. 5latek nie wymaluje idealnego obrazka – i nie musiał. I docenilibyśmy bardziej, gdyby wysłał nieidealny, a zrobiony własną rączką. Naszym numerem jeden została więc praca niepozorna, ale SAMODZIELNA. I to liczyło się najbardziej! Kolejne miejsca, to taki „mix”. Gdzie liczyły się również możliwości dziecka, ale także pomysłowość. Dziś, przedstawiamy 5 głównych miejsc. Po długim weekendzie ogłosimy jeszcze wyróżnienia. Tak jak w przypadku kategorii grupowej – WYNIKI SĄ OSTATECZNE!

Kat indywidualna, miejsce 1

Patryk Nowaczyk, Gniezno

Kat. indywidualna, miejsce 2

os. zgłaszająca: Milena Czuba

Kat indywidualna, miejsce 3

Alexander Korpik, Gniezno

Kat indywidualna, miejsce 4

Kacper Plaga, Giżycko

Kat indywidualna, miejsce 5

Maja Walczak, Laski Wielkie

Część grup przedszkolnych już dziś może oczekiwać naszej wizyty. Jeśli chodzi natomiast o nagrody indywidualne, w celu ich odebrania prosimy o kontakt EMAIL – koniecznie z tego samego maila, z którego zostały wysłane prace. Gratulujemy wszystkim!

Edit: Tak jak obiecaliśmy, po długim weekendzie przychodzimy do Was z wyróżnieniami. Każda praca uhonorowana zostanie pamiątkowym dyplomem, a także książeczką od Wydawnictwa Adamada, oraz rodzinną wejściówką do Silverado City

Po odbiór nagród (kontakt poprzez maila) zapraszamy: (Możliwość odebrania nagród WYŁĄCZNIE do 30 czerwca 2017)

 

Oliwiera Światły

Kornelię Walczak

Joannę Wojciechowską

Michalinę Zamiara

Michasia Jakóbczyk

 

Dodatkowo informujemy, że Prezydent Miasta Gniezna NIE BYŁ organizatorem konkursu a jedynie dołożył do niego swoją symboliczną cegiełkę, w postaci gadżetów w ramach nagród przeznaczonych dla miejsc w kategorii indywidualnej od 1-5 oraz dla wyróżnionych grup przedszkolnych.

Dementując również plotki, NIE WSZYSCY sponsorzy wyrazili chęć by uczestniczyć w dyskusji nt wyboru nagród. W związku z czym telefony z pretensjami ( 😉 ) i anonimowe hejty są w tej sytuacji zupełnie zbędne. Dobrego dnia życzymy. A małych, kreatywnych twórców, zapraszamy po odbiór nagród!

Podziel się...Share on FacebookShare on Google+Tweet about this on TwitterShare on LinkedIn

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *

*