Jak zarobić przez internet wykorzystując do tego telefon? Szkolenie – nasz patronat!

Ostatnie tygodnie, to był dla naszej Redakcji BARDZO intensywny czas. Przede wszystkim dlatego, że zmienialiśmy siedzibę, i wreszcie doczekaliśmy się miejsca, które wpisuje się stuprocentowo w nasze gusta, i daje niemałe pole do popisu. Teraz jesteśmy U SIEBIE. I tak jakby NA SWOIM. I planujemy szerzej rozwinąć skrzydła i zawalczyć o to, by o naszym mieście było GŁOŚNO, bo na to zasługuje. W związku z tym, w ubiegłą sobotę, w Restauracji Za drzwiami, miałam przyjemność poprowadzić szkolenie, które traktowało o tym jak zarobić przez internet, wykorzystując do tego jedynie telefon. Spotkałam się z grupą ambitnych osób, nie tylko takich, które już działają w internecie, ale też zupełnie zielonych w temacie – i dali radę. A teraz korzystają z wiedzy, którą od nas otrzymali, i pną się na szczyt. Coś więcej o samym szkoleniu? Proszę bardzo!

Ugościła nas restauracja Za Drzwiami

Którą często, i chętnie odwiedzamy, i o której już pisałyśmy tutaj –> KLIK.

To tam spędziliśmy pierwsze, najbardziej intensywne trzy godziny szkolenia, przy pysznej kawie i herbacie od restauracji, oraz słodkościach od Cukierni Grochola.

Uczestnicy szkolenia dowiedzieli się m.in tego, w jaki sposób pozyskiwać zaangażowaną społeczność na swoich profilach instagramowych, a także co zrobić, by pod postami pojawiały się realne lajki, oraz komentarze.

Opowiedziałam im także o możliwościach zarobkowych, jakie daje konto na IG, które tak naprawdę mogą być w zasięgu ręki każdego z nich już po 3 miesiącach intensywnych działań.

Jak na szkolenie dotyczące instagrama przystało, każdy z jego uczestników wpatrywał się przez większość czasu w ekran swojego smartfona, wykonując grzecznie moje polecenia, co zaowocowało tym, że nawet Instagramerzy dopiero rozpoczynający swoją przygodę z tą aplikacją, wyszli z lokalu z nowym zdjęciem produktowym na swoim koncie, minimum 250 polubieniami pod nim oraz 50 komentarzami od realnych osób, zainteresowanych tematem. Ach, no i najważniejsze, każdemu z nich przybyło też około 50-100 obserwatorów.

Jak zarobić przez internet, wykorzystując do tego telefon?

Właśnie poprzez Instagram. To prawdziwa potęga, która daje ogromne możliwości zarobkowe i rozwojowe. Dlatego jeżeli masz cierpliwość, chęć rozwijania się, oraz zarabiania (niemałych) pieniędzy dzięki swojemu telefonowi komórkowemu, koniecznie NAPISZ DO NAS. Już 1 lipca, w siedzibie naszej Redakcji, odbędzie się 4 godzinne szkolenie dotyczące rozwoju Instagrama i zarabiania poprzez swój profil. Jego koszt, to zaledwie 149 zł – mamy ostatnie wolne miejsca.

A kto tym razem został sponsorem naszego spotkania?

Uczestnicy szkolenia, wyszli od nas obładowani upominkami, którymi teraz chwalą się na swoich Instagramowych profilach. Do naszych sponsorów należą:

Bazylia.pl , Reddonkey.pl, Savitor

Wydawnictwo Ze Słownikiem

Wydawnictwo Studio Emka

Becla

Męska wyspa

Id’eau

Sklep SYS

Dla naszej Redakcji był to dzień szczególny

Nie tylko przez samo szkolenie, ale również dzięki temu, że nareszcie mamy własne miejsce w tym naszym mieście. Realne. Prawdziwe, redakcyjne, przytulne biuro. Naszych gości, zaprosiliśmy więc na parapetówkę. Ale co się w tym czasie działo, niech już zostanie naszą SŁODKĄ, tajemnicą 😉

Wszystkim uczestnikom naszego szkolenia życzymy SAMYCH SUKCESÓW, i z wypiekami na twarzy obserwujemy efekty ich działalności. Radzą sobie wyśmienicie!

Podziel się...Share on FacebookShare on Google+Tweet about this on TwitterShare on LinkedIn

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *

*