Dni Gniezna – Mesayah i Happysad na scenie! Festiwal food trucków.

To już w najbliższy weekend. Kolejne wydarzenia Królewskiego Festiwalu Artystycznego 2017. Na scenie pojawi się między innymi Happysad, oraz Mesajah. A przy placu Wojciecha, będzie można skorzystać z oferty Food Trucków. Będzie się działo! Gniezno nie przestaje zaskakiwać!

Pierwsza stolica budzi się do życia (dni Gniezna )

I choć wciąż można usłyszeć docinki wielbicieli disco polo, którzy nie potrafią docenić gwiazd promujących inny gatunek muzyczny, to serducho się raduje na myśl o tym, że nasze miasto działa! Nie śpi. I zaprasza takich artystów jak Mesajah czy też Happysad.

Już w najbliższy weekend, będzie można bawić się przy polskim reagge oraz pop – rocku, i to w nie byle jakim wydaniu!

Cieszy również to, że Gniezno promuje lokalnych artystów, i tak też, już w piątek, przed występem gwiazdy wieczoru – Mesajah -na scenie zaprezentuje się zespół Coolik, który rozgrzeje publiczność największymi, światowymi przebojami.

Sobota natomiast, to też kalejdoskop talentów, a później koncert zespołu WINK, który zawita do nas aż z NiEMIEC.

Ale to nie wszystko

Bo trzeci weekend, królewskiego festiwalu artystycznego, to także dodatkowe atrakcje. Festiwal smaków Food Trucków! Aż 15 punktów, z różnorodnym jedzeniem, z różnych zakątków świata.

Dodatkowo, na wydarzeniu pojawi się też jego jego partner – koleje Wielkopolskie. 

 

Z radością obejmujemy patronat nad tym wydarzeniem i już nie możemy się doczekać weekendowych atrakcji. Do zobaczenia Gniezno!

Podziel się...Share on FacebookShare on Google+Tweet about this on TwitterShare on LinkedIn

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *

*