Jak rozkręcić biznes?

Czy ktoś z Was ma marzenie założyć swój biznes?  Choćby nawet taki mały?  Czy chcielibyście żeby dobrze prosperował i dawał zyski. A wy żebyście mieli oprócz stabilnej sytuacji finansowej również satysfakcje i poczucie sukcesu?

Pomysł na biznes to jedno. Uzyskanie funduszy np dotacji to kolejna sprawa.

Ale jeśli już to macie. To co teraz?

Jak sprawić żebyście byli widoczni i dotarli do klientów. Co zrobić żeby przyciągnąć ludzi i po prostu zacząć zarabiać?

Z pewnością jedną z pierwszych rzeczy w promocji firmy jest posiadania pakietu wizualnego tzn

 • Pieczątki
 • Wizytówki
 • Ulotki
 • Plakatu
 • Baneru np na płocie swoim czy sąsiada ?

Jeśli zamawiacie wszystko razem to można uzyskać rabat na te usługi nawet do 20% np tu – KLIK.

To takie must have. I wygląda prosto,  ale wybór jest tak ogromny, że wybieranie wzorów trochę czasu zajmie. Np zobaczcie ile jest wzorów wizytówek:

Mało tego – można wybrać sobie wizytówkę miłą w dotyku np zamszową albo ze skóro-podobnego materiału? Rodzjów materiałów jest mnóstwo:

Oprócz tego jest cały ogrom gadżetów reklamowych do wyboru do koloru – uruchom swoją wyobraźnię ☺

 

WIRTUALNE PIENIĄDZE

Bardzo ważna kwestia której nie można zlekceważyć to działalność w internecie.

Są firmy,  które pomogą Wam od podstaw tzn założą skrzynkę e-mailową, stronę na Facebooku czy prężnie rozwijającym się ostatnio Instagramie czy nawet Twitterze albo Pinterest.

Co więcej założą sklep internetowy i połączą z Waszym kontem bankowym – mogą nawet nadzorować wszystko jak długo będziecie potrzebować. Pomogą rozwinąć te konta i dotrzeć do klientów. A przynajmniej dadzą Wam solidną podstawę! ?

ZDJĘCIA PRODUKTU

Żeby coś sprzedać trzeba wyjść na przeciw potrzebom klienta. A jaki zmysł jest najważniejszy w sprzedaży – oczywiście wzrok. Dlatego tak ważne będą zdjęcia Waszych produktów. I tu firmy wychodzą na przeciw oferując np.

 • Fotografia Produktowa
 • Zdjęcia 3D
 • Oprawa graficzna strony www – przykłady TU
 • Portfolio
 • Broszury
 • Ulotki
 • Foldery w różnistych formatach

Wszystko zależy od Waszej wyobraźni, a w tych czasach graficy potrafią dokonywać cudów. ?

A gdy już rozkręcisz swoją firmę i będziesz chciał podziękować swoim pracownikom za oddanie albo sprawić im prezent świąteczny to można im podarować specjalne zestawy.

 

Możliwości jest wiele i firm oferujących pomoc. Akurat u nas znalazłam jedną,  która zajmuje się dosłownie wszystkimi i to od samego początku do końca. Czyli od wizytówek, przez zrobienie zdjęć produktów do stworzenia firmy i wypromowania jej w sieci.

Także jeśli szukacie pomocy,  a macie fajny pomysł na biznes to zaryzykujcie. Warto inwestować w ciekawe innowacyjne biznesy. Tu macie gnieźnieńską firmę, która pomoże Wam we wszystkim–>DEO.PL<–! ? A reszta to kwestia czasu, waszej pracy i nakładu finansowego. Jest to możliwe i to nawet w Gnieźnie. Życzymy powodzenia!

Podziel się...Share on FacebookShare on Google+Tweet about this on TwitterShare on LinkedIn

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *

*