Fajne zdjęcia na instagrama- jak je zrobić? Cykl szkoleń BLOGOCENTRUM

I znów daliśmy czadu. To już trzecie z kolei szkolenie, pod patronatem naszego portalu, i pod szyldem BLOGOCENTRUM. Prowadzę internetowe biznesy już tak długo, że chętnie dzielę się swoją wiedzą, a i inni blogerzy to robią, dlatego wzięliśmy pod swoje skrzydła kilka osób, które jeszcze miesiąc temu nie miały pojęcia czym jest Instagram, a dziś mogą już zarabiać dzięki swoim profilom realne pieniądze. Wiedza techniczna była ostatnio. Tym razem zastanawialiśmy się, jak robić fajne zdjęcia na instagrama. 

Lubimy ludzi z pasją

Takich, którym się chce. I zarażają pozytywną energią, i cieszą się z każdego kroku naprzód. Sami tak działamy. Mimo kłód, które rzuca się nam pod nogi. A niech gadają – tak do tego podchodzimy.

Gdybym miała wybrać jedno motto życiowe, byłoby naprawdę trudno. Ale jednym z takich moich ulubionych na pewno jest to, które mówi : Na początku będą pytać : po co to robisz? Później jednak zapytają : jak to zrobiłaś? 

Najważniejsze, to uwierzyć, że się da. I iść do przodu, choćbyśmy mieli przegrać jakąś z wielu bitw. Ostatecznie przecież, liczy się wynik całej walki, prawda?

Fajne zdjęcia na instagrama

To był motyw przewodni wczorajszego spotkania, które miało nie tylko pokazać nam co zrobić, by zdjęcia na IG były bardziej atrakcyjne dla odbiorcy, ale również zmotywować nas do dalszego działania, dzięki obserwowaniu efektów miesięczne pracy całej ekipy i wymianie doświadczeń. Przyznać muszę, że cieszy fakt, że chce się tym ludziom przyjeżdżać – choćby z Poznania czy Mogilna, i kombinować na różne sposoby, żeby tylko móc się u nas znaleźć, nauczyć się czegoś nowego, i podkraść trochę dobrej energii, przy okazji zostawiając też część swojej.

Warsztaty tym razem poprowadziła Kinga – która prowadzi kreatywnego bloga oraz działa w kategorii handmade :zajrzyjcie do Niej —> KLIK. Znajdziecie tam sporo inspiracji, ale też pięknych zdjęć. Nie tylko na blogu, bo także na IG.

Sporo można się od niej nauczyć, choć nie jest to wiedza tajemna. Jednak pokazuje pewien sposób wrażliwości, który potrafi wydobyć nawet z najzwyklejszej fotografii głębię, i magię.

Okazuje się, że wystarczy kilka fajny gadżetów, odpowiednie „podkręcenie” aparatu w telefonie, i dobre światło, by zwykły talerzyk z jedzeniem, zaprezentować w naprawdę ciekawy sposób.

Ponieważ brak dobrego oświetlenia w Redakcji sprawił, że musieliśmy wyjść na zewnątrz, by zrobić zdjęcia, wzbudziliśmy niezłą sensację wśród przechodniów i mieszkańców okolicznych kamienic 😉

 

Partnerzy, i sponsorzy!

Bo i tych nie zabrakło. Tym razem postawiliśmy na Gnieźnieńskie, i okoliczne marki, które przekazały duużo dobrego dla uczestników szkolenia. Cudny tort, z naszym logo, otrzymaliśmy od Cukierni Jaś-min. Był nie tylko przepiękny – miałam ochotę go zamrozić i nie tykać 🙂  – ale też bardzo smaczny, i lekki, mimo cukrowej masy.

O cudne kwiaty w formie flowerboxa oraz dodatki do zdjęć, zadbała Kwiaciarnia Zielona Fabryka. A sponsorem kubeczków dla każdego uczestnika i boskiej zastawy śniadaniowej był Sklep Firmowy Altom. Zakochana jestem w kolekcji Hello ( i jeszcze dwóch innych) i już wiem, że nasz zestaw redakcyjny zostanie wzbogacony kolejnymi elementami z tej serii. Także, wybieramy się na podbój Hurtowni, i to już niedługo 😉 co na pewno będziecie mieli okazję zobaczyć na naszym Instagramie, i pewnie przy okazji prezentacji przepisów na portalu.

Coś jeszcze od Altom’u mamy w zanadrzu, ale o tym przy następnej okazji.

Każdy uczestnik otrzymał też makarony, od gnieźnieńskiego producenta : KARON, a także suplementy, odżywki lub białko od marki PFNUTRITION. Wielkie testowanie już rozpoczęte. Były już omlety z białkiem, będzie też sernik – oczywiście przepisy pojawią się na portalu. Śledźcie!

No i jeszcze White Taste – bo gdyby nie oni, nie byłoby co na tych pięknych talerzykach położyć. Mieliśmy okazję spróbować kilku specjałów – bardzo smacznych. A ja, jako że byłam osobiście je odebrać, mogłam po raz pierwszy odwiedzić miejsce, które wręcz pachnie pasją. DOSŁOWNIE. I wiem, że na pewno zajrzę tam nie raz, bo nasza redakcyjna koleżanka jest ich stałym gościem, i chwali sobie m.in makarony – podobno pycha!

Kilka migawek naszej ekipy

Zajrzyjcie na ich profile, i sami sprawdźcie, jak pięknie się rozwijają. Są wśród nich osoby, które jeszcze miesiąc temu nawet nie wiedziały czym jest ta aplikacja. W tej chwili, każdy z nich ma możliwość zarabiania realnych pieniędzy.

Jeżeli również jesteście zainteresowani rozwojem swojego profilu i możliwością zarabiania przez internet – zapraszamy do kontaktu. 

A na koniec jeszcze trochę prywaty. Kilka dni temu minęło 9 miesięcy od czasu, gdy prowadzimy portal – prawie od początku w tej samej ekipie. Cieszy nas, że spotykamy się z pochlebnymi opiniami, a Was wciąż przybywa. Chciałabym przy tej okazji podziękować moim dziewczynom, które idą ze mną – często pod prąd. I mam nadzieję, że wszystkie, już niedługo, będziemy świętować rocznicę portalu na najbardziej wyczesanej, redakcyjnej imprezie w mieście.

Podziękowania należą się też komuś, kto wczoraj pobawił się w naszego fotografa, ale tak naprawdę dzięki komu też, nasze biuro wygląda tak, jak wygląda. I chciałabym bardziej ckliwie, bo przez ostatnie pół roku, dzięki Niemu, wiedziałam, że choćby się waliło, i paliło, mam przy sobie wiernego kompana, który nigdy nie zawiódł, i bez mrugnięcia okiem przystanie na każdą moją prośbę, choćby w jego mniemaniu nie miała zupełnego sensu.

A podsumowując.. Pozostawiam Was z jeszcze jedną myślą:

Weźcie ją sobie do serducha i nigdy.. PRZENIGDY się nie poddawajcie, bo przyszłość należy do tych, którzy wierzą w piękno swoich marzeń. Spełniajcie je. Jakiekolwiek by one nie były!

Podziel się...Share on FacebookShare on Google+Tweet about this on TwitterShare on LinkedIn

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *

*