Czego mężczyźni nie lubią w kobietach? Opinie panów!

Miałam wczoraj przyjemność spędzić wieczór w męskim towarzystwie. 5 panów, na lekkiej fazie 😉 postanowiło podzielić się ze mną opinią na temat tego, czego mężczyźni nie lubią w kobietach. I pewno też będziecie zaskoczone (tak.. piszę w tym momencie do Pań), bo większość z Was uważa, że to, czego oni nie lubią, tak naprawdę przyciąga ich spojrzenia. Jesteście ciekawe, co jest na pierwszym miejscu?

Czego mężczyźni nie lubią w kobietach? Mocny makijaż!

To hasło padło jako pierwsze, gdy weszliśmy na ten temat. Ciekawe jest to, że faceci są zadowoleni, kiedy odstawisz się gdy wychodzicie gdzieś razem. Tam, gdzie można spotkać sporo Waszych znajomych, albo gdzieś, gdzie są tacy, co to mogą gwizdać na Twój widok. Ale weź no się umaluj w domu – tak konkretnie. Pewno i tak Tobie tego wprost nie powie, ale zadowolony nie będzie na bank.

Ogrodniczki, kombinezony, i inne takie wynalazki

Też dziwne, co? 😉 Czyżby panowie nie podążali za obecnymi trendami mody? A kto ich tam wie 😉 zaobserwowałam, że jednak większość z nich zna się na rzeczy. I dosłownie, i w przenośni. Oni chcą po prostu, by kobieta, była KObIETĄ. A takie ogrodniczki automatycznie sprawiają, że seksapilu jest mniej – podooobno.. Bo przecież my, mamy na ten temat zupełnie inne zdanie. Nie wspominając już o uwielbianych przez nas ostatnio kombinezonach.

Czego mężczyźni nie lubią w kobietach? Zbytniej pewności siebie!

Nawet, jak facet jest odważny.. To i tak onieśmieli go pewność siebie kobiety. Oczywiście nie lubią zakompleksionych dziewczynek, ale i takich, co to wszystko wiedzą lepiej, nie pozwalają im dojść do słowa i patrzą na nich z góry.

Stagnacja

Nie mylić, ze spokojem. Chociaż i tego spokoju nie każdy oczekuje. Kiedy kogoś poznajesz, podświadomie liczysz na to, że czegoś się od niego nauczysz. Chcesz chłonąć jak najwięcej. Odkrywać nowe pasje, ale też zarażać go swoimi. Panuje taka opinia, że facet woli wyjść z drugim facetem na piwko, i nic mu więcej do szczęścia nie potrzeba. Sama z resztą też tak czasem myślałam. Ale od kiedy spędzam więcej czasu w męskim, niż babskim towarzystwie zauważam, że najgorszą rzeczą jaka może się facetowi przytrafić, jest stagnacja. Życiowa. Oni muszą działać, tworzyć nowe cele, zdobywać kolejne szczyty i oczekują, że będą mieli obok siebie kompana, który sprosta ich oczekiwaniom. Także jeśli wolisz całymi dniami oglądać bzdurne seriale i malować paznokcie (maluj, bo to akurat lubią, ale nie codziennie 😉 ) to zdecydowanie nie będziesz dla niego łakomym kąskiem.

Facet ucieknie od wiecznej marudy

Co to jest ciągle niezadowolona z życia. Wszystko jej się nie podoba. Wyjść z nią nie można – bo się jej nie chce. Nie ucieszy się z małych rzeczy czy drobnych gestów i wiecznie jęczy. W końcu kto z kim przystaje, takim się staje. Każdy z nas chce spędzać czas z ludźmi, którzy dzielą się z nami dobrą energią – ja też to robię. Odcinam się od wampirów emocjonalnych, i dobrze na tym wychodzę.

Także jeżeli nie układa się Tobie z Twoim facetem, zastanów się, czy nie popełniasz któregoś, z wyżej opisanych błędów. No i musisz znaleźć też złoty środek.. Bo panowie jednocześnie przepadają za kobietami, które potrafią sobie radzić w życiu, ale te zbyt zaradne ich przestraszają. Eh.. a podobno to my jesteśmy takie trudne w obsłudze 🙂

Podziel się...Share on FacebookShare on Google+Tweet about this on TwitterShare on LinkedIn

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *

*