Finał KFA 2017 – HEY na scenie!

No i stało się. Festiwal KFA miał w dniu wczorajszym swój finał. I choć prognozy związane z pogodą początkowo nie były najlepsze, to chyba fani muzyki rockowej wyprosili sobie prawie bezchmurne niebo. Na gnieźnieńskim rynku spotkała się spora rzesza fanów zespołu HEY, i wszyscy świetnie się bawili.

Finał KFA 2017

Trzeba przyznać, że atmosfera była naprawdę gorąca. Ale przecież nie tylko wczoraj. Bo za nami aż 11 muzycznych weekendów, ogrom wspaniałych twórców, którzy wpasowali w gusta muzyczne nawet tych najbardziej wybrednych słuchaczy. Ale wczorajszy koncert, był najwspanialszym zwieńczeniem całej, wakacyjnej imprezy. Przecież zespół HEY, to legenda polskiej sceny rockowej. Nic więc dziwnego, że pod sceną zebrała się gorąca publiczność, której wciąż było mało tej muzycznej przygody.

Pewnie każdy z Was wspomina z sentymentem któryś z wakacyjnych weekendów. My też mamy swoich muzycznych faworytów. Przyznać jednak musimy, że Królewski Festiwal Artystyczny w stu procentach spełnił nasze oczekiwania i mamy ogromną nadzieję, że kolejne wakacje będą dla naszego miasta równie emocjonujące!

A teraz kilka zdjęć, z wczorajszego koncertu – może ktoś z Was wypatrzy tam siebie?

Jeszcze informacja, że Zespół HEY supportował Agyness B. Mary.Hey w Gnieźnie

Agyness by Mary

koncert w Gnieźnie

publiczność Gniezno

finał KFA

zespół HEY

koncert Gniezno

 

 

Podziel się...Share on FacebookShare on Google+Tweet about this on TwitterShare on LinkedIn

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *

*