Darmowe szkolenie nt. sposobów zarabiania przez internet!

Już 16 września, w siedzibie naszej Redakcji, na Grzybowie, odbędzie się bezpłatne szkolenie dla osób, które chcą zacząć zarabiać przez internet. Liczba miejsc jest ograniczona,  a zapisy przyjmujemy już od dziś.

Odpowiedź na Wasze prośby

Wychodząc na przeciw Waszym prośbom, organizujemy kolejne, z cyklu szkoleń BLOGOCENTRUM, które ma na celu uświadomienie naszym czytelnikom jak w prosty sposób można zacząć zarabiać przez internet, i zrezygnować z etatu na korzyść własnych działań.

Mamy ponad 10letnie doświadczenie w pracy przez internet. Chętnie dzielimy się swoją wiedzą.

Jeśli i Ty, wielokrotnie dałeś się nabrać na fejkowe oferty pracy z portali ogłoszeniowych, namawiano Cię na inwestycje, które miały się zwracać po zapłaceniu za kilkaset części do długopisów, a później kontakt się urywał, albo obiecywano Tobie złote góry a po podaniu danych osobowych (i wysłaniu skanu dowodu – UWAGA NA TAKIE OFERTY ) kontakt się urywał, dobrze trafiłeś. To Twoja szansa! Tym razem, wszystko będzie zależało tylko od Ciebie. Dostaniesz od nas wędkę. A to czy złowisz nią ryby, i ile ich złowisz, to wyłącznie Twoja sprawa.

Jak się zgłosić na darmowe szkolenie?

Liczba miejsc na naszym szkoleniu jest ograniczona. Wiedza, którą Tobie przekażemy, jest warta kilka tysięcy złotych, i taka okazja zdarzy się tylko raz. Za kolejne szkolenia, będzie już trzeba zapłacić.

Dlaczego więc dajemy Tobie szansę zdobycia tej wiedzy za darmo? Bo lubimy pomagać! I chcemy dać szansę osobom, które na to zasługują.

Dlatego jeśli chcesz z niej skorzystać, wyślij maila na adres: kontakt.whatsupgniezno@gmail.com o tytule ” szkolenie blogocentrum” w treści opisując nam swoją sytuację, oraz odpowiadając na pytanie : dlaczego właśnie Ty, masz wziąć udział w naszym kompleksowym, darmowym szkoleniu? 

Pamiętaj także o podaniu swoje wieku, imienia, nazwiska, oraz miejscowości, w której mieszkasz. 

Szkolenie odbędzie się już 16 września, o godzinie 10. Zgłoszenia przyjmujemy do 12 września włącznie, a o wynikach rekrutacji poinformujemy dzień później, poprzez prywatną korespondencję mailową.

 

Chcesz wreszcie wziąć sprawy w swoje ręce? Nie czekaj! Przyjdź na nasze darmowe szkolenie dotyczące zarabiania przez internet, i zmień swoje życie! Pamiętaj, że tylko RAZ, dajemy Tobie taką szansę!

Podziel się...Share on FacebookShare on Google+Tweet about this on TwitterShare on LinkedIn

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *

*