Gadżety do szkoły – zabawne i zaskakujące.

Nowy rok szkolny rozpoczęty. To już fakt. Na początku są emocje, ekscytacja, ciekawość. Z czasem ten „ogień” przygaśnie, wiadomo. ? Rutyna dnia codziennego może nam trochę osłabić zapał. Jak sobie osłodzić te gorsze chwile, dni w szkole? Jak pomóc naszym pociechom w pokonywaniu chwil słabości – niechęci przed wczesnym wstawaniem czy pilnowaniem obowiązków.

Na to są różne sposoby. Jednym z nich może być zaopatrzenie się w zabawne a jednocześnie funkcjonalne gadżety do szkoły i nie tylko.

Oto kilka propozycji z obszaru przyborów szkolnych oraz dodatkowych akcesoriów elektronicznych. Wszystkie przydatne mniej lub bardziej. Wszystkie z pewnością warte uwagi. ?

PRZYBORY SZKOLNE

Wśród tak wielkiego wyboru akcesoriów szkolnych, gadżetów do szkoły można dostać zawrotu głowy. ?

  • Już same kolorowe zeszyty z ulubionymi bohaterami lub zabawnymi okładkami sprawią, że nauka bedzie przyjemniejsza. ?

  • Plecak to podstawa. Będzie przyjacielem ucznia przez długie miesiące. Powinien być solidny i po prostu fajny. Może zabawny albo intrygujący. Powinien być odzwierciedleniem zainteresowań. Dzięki nietypowemu plecakowi można łatwiej zawierać nowe znajomości. ?

O plecakach pisaliśmy już tu:

KLIK


Edytuj

  • Nastepny must-have to piórnik. Ten może być kolorowy, a do tego wybierzcie jakiś zabawny. Tu mamy kilka propozycji:

A jeśli chcecie mieć oryginalny piórnik, z materiału, który sami sobie wybierzecie. To postawcie na ten ręcznie robiony. Przy odrobinie wysiłku można zrobić to samemu. ??

  • A może jakieś nietypowe długopisy? Tu przedstawiamy długopis, który zapisuje w pamięci to co się nim pisze-można to potem wydrukować. Genialne rozwiazanie. Nie tylko dla uczniów ale nawet bardziej dla studentów!  Dobry pomysł to długopis, z gumką do wymazywania. Idealny zamiennik korektora! Wybierzcie jakiś dobrze piszący, żebyście cieszyli się na sama myśl wyciągnięcia go z piórnika! ?

  • Kredki mogą mieć różne kształty dostosowane do najmłodszych dzieci. Występują kredki świecowe, ołówkowe oraz pastele. Są też takie, które potraktowane wodą zmieniają obrazek w akwarelowe dzieło.

  • Temperówki vel OSZCZYTKO. Może zainwestujecie w elektryczne? ?

  • Inne mniej lub bardziej przydatne, ale fajne. ?

ELEKTRONICZNE
  • Pendrive, bardziej niezbędny tym starszym uczniom. Ich wygląd jest tak zaskakujący, że możecie zrobić psikusa jakiemuś koledze. Albo zadziwić nauczyciela. ?

  • Do telefonu jest mnóstwo gadżetów. Tu widzimy najbardziej przytatne np drukarki podłączone bezpośrednio do telefonu. Czy może nietypowe słuchawki. Jest wiele sposobów żeby się wyróżnić. Znajdźcie swój. ?

  • Inne przydatne gadżety dla starszych uczniów czy studentów. Maszyna do pisania zamiast klawiatury. Zabawny pomysł. ? A jak ktoś nie może obejść się bez świeżo zaparzonej kawy – jest i na to sposób. Wiadomo, skorzystają raczej studenci albo dorośli. Przydatne?

To tylko kilka propozycji. Czy znaleźliście coś dla siebie? A może macie inne pomysły. Może używacie jakiś zaskakujących gadżetów.

Warto takimi drobiazgami ubarwić sobie pobyt w szkole. Z pewnością poprawią Wam humor gdy przyjdzie gorszy dzień. Przyciągną uwagę innych – dzieki temu ułatwią nawiązywanie nowych znajomości. Jakoś trzeba sobie umilać życie. ?

Podziel się...Share on FacebookShare on Google+Tweet about this on TwitterShare on LinkedIn

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *

*