Miłość francuska bez tabu – jak zrobić loda i co to jest mineta?

Fellatio, anilingus, a może cunnilingus?  Czym jest miłość francuska i jak ją uprawiać by czerpać z niej przyjemność? Dlaczego tak wiele par z niej rezygnuje, chociaż jest cudownym ubogaceniem sypialnianych igraszek? Jak zrobić loda, aby nasz partner był zadowolony? Jak zrobić minetę, tak by zwrócić uwagę na najwrażliwsze punkty i wyzwolić szczyty rozkoszy?

Czym jest miłość francuska?

Potocznie zwana seksem oralnym, polega na pieszczeniu ustami i językiem genitaliów partnera. U wielu wywołuje rumieniec zmieszania, a nawet obrzydzenie, niepotrzebnie. Często boimy się seksu oralnego bo go nie umiemy, albo nie rozumiemy. Aby wszystko się udało ty musisz być skupiona na partnerze, a partner na tobie. Samo skupienie to podstawa, następnie musisz wiedzieć jak działają genitalia twojego partnera i sama również musisz znać swoje ciało.

Porozumienie kluczem do sukcesu

Bez rozmowy i porozumienia w związku, nigdy nie osiągniesz sukcesu. Najłatwiej jest powiedzieć, czy pokazać co lubimy. Ale co w sytuacji, gdy to numerek na jedną noc, a my chcemy zaprezentować się z jak najlepszej strony?

Obciąganie to nie jest wbrew pozorom prosta sprawa. Przede wszystkim musisz pamiętać, że penis jest bardziej ukrwiony od waginy. Obciąganie, czyli fellatio, to sztuka. Termin pochodzi od słowa ssać, a więc penisa partnera ssiemy, ale delikatnie. Musimy unikać haczenia o niego zębami. Ponadto drogą do sukcesu jest pieszczenie penisa i moszny jednocześnie.

Jak zrobić loda, abyśmy zostały uznane za boginie miłości? Przede wszystkim musimy pozbyć się negatywnego obrazu robienia loda w swojej głowie, musimy to też robić bo chcemy, a nie dlatego,że musimy.

W przypadku kobiet pieszczenie warg sromowych i łechtaczki to cunnilingus. O ile o pieszczeniu mężczyzn mówi się sporo i jest to dość częsta łóżkowa praktyka, o tyle panie mogą się czuć w tej kategorii zaniedbane. Kluczem do kobiecej rozkoszy, jest przede wszystkim zrozumienie jak działa łechtaczka. Ten kobiecy narząd, jest odpowiedzią na pytanie, jak zrobić minetę? Skutecznie i w skupieniu nad tzw. guziczkiem.

Łechtaczka jest nazywana damskim penisem, ale nie działa tak samo do końca. Przede wszystkim należy się z nią obchodzić delikatnie, ale intensywnie. Istotne jest jednak to, że aby kobieta odczuwała przyjemność oralną, musi czuć się komfortowo i być odpowiednio rozgrzana.

Idealnym rozwiązaniem, gdzie żadna ze stron nie czuje się poszkodowana, jest pozycja 69. To pozycja w której leżąc na sobie, jednocześnie robimy sobie dobrze ustami. Pozycję można połączyć z anilingus, czyli pieszczeniem okolic odbytu, jest to jednak nieczęsta praktyka, ze względu na blokady psychiczne i niebezpieczeństwo zarażenia się wieloma poważnymi chorobami.

Bezpieczny seks oralny

Abyśmy w pełni cieszyli się z seksu oralnego, musimy czuć się bezpiecznie. Seks oralny nie niesie ze sobą ryzyka niechcianej ciąży, ale wiąże się z różnymi chorobami przenoszonymi drogą płciową. Podobnie jak w przypadku stosunków genitalnych, tu również jest spore ryzyko zarażenia się wirusem HPV, bakterią e.coli, kiłą, opryszczką, czy nawet rzeżączką.

Jeśli preferujemy również kontakt analny, to narażamy się na zarażenie się wirusem wywołującym wirusowe zapalenie wątroby typu B. Ciężko wyobrazić sobie uprawianie miłości francuskiej w prezerwatywie, dlatego najskuteczniejszym sposobem zabezpieczenia się są szczepienia, systematyczne badania, a przede wszystkim stały partner.

Bez względu na to, na jaki rodzaj francuskiej miłości się zdecydujemy, najważniejsze jest to, abyśmy psychicznie nie mieli żadnych obaw ani oporów. Seks jest po to, aby czerpać z niego przyjemność, dlatego cieszmy się sobą i bliskością z drugim człowiekiem.

 

Podziel się...Share on FacebookShare on Google+Tweet about this on TwitterShare on LinkedIn

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *

*