To był wyjątkowy rok! Podsumowanie 2017!

Spotkałyśmy się niby przypadkiem – choć podobno w życiu nic nie dzieje się bez przyczyny. Wcześniej nie było nam ze sobą po drodze. Ale bieg wydarzeń sprawił, że jednak przecięły się nasze ścieżki. Każda inna, z różnymi doświadczeniami życiowymi. Oczekująca może nawet od tego życia czegoś innego. Ale wszystkie chętne do działania. I tak się zaczęło. Już ponad rok temu – od jednej, szybkiej decyzji. Bo ja mam tak zawsze – jeśli czegoś chcę, to działam. Nie czekam na lepszy czas. Nigdy nie żałowałam – i mam nadzieję, że nie będę miała ku temu okazji. Póki co – chcę więcej. Wszystkie chcemy!

To był dobry rok

Choć w przypływie obowiązków, czasami miałyśmy jakieś wątpliwości. Zdarzało się, że trochę odpuszczałyśmy, zawsze jednak chętnie później wracając. Z nowymi pomysłami, energią, i planami. ZAWSZE, i wszystko doprowadzałyśmy do końca. Czasem było trudniej, innym razem łatwiej. Czasami zawodziłyśmy my, innym razem ludzie wokół, na których (jak nam się wydawało) mogłyśmy liczyć. Ale ostatecznie wszystko dopinałyśmy na ostatni guzik.

Nasz portal nie jest taki, jak inne. Zachowujemy tutaj blogową formę wypowiedzi jednocześnie traktując naszych czytelników jak kumpli – po prostu. Nie jesteście dla nas tylko słupkiem statystyk (rosnących wciąż – co jednak nas ogromnie cieszy). Dla nas liczy się człowiek! Dlatego NIGDY nie przeczytacie u nas w oddzielnym artykule o tym, jak to ktoś wyskoczył z wieżowca, albo ile aut wpierdzieliło się do rowu – bo coś tam. Nie! U nas, ma być JAK W DOMU. Takim, co to można się „napić ciepłej herbaty”, ale też poczytać o fajnych grach, filmach, czy o tym gdzie warto pójść na zakupy bo akurat jest mega promo – w tym najlepsza jest nasza Ewa 😉

Jesteśmy dla Was. Dla siebie trochę też 😉 bo prowadzenie tego portalu daje nam ogromną satysfakcję, ale przede wszystkim chcemy działać WŁAŚNIE DLA WAS. I nie tylko tutaj.. wychodzimy do Was – wielokrotnie to robiłyśmy w 2017, i będziemy robić znów. Żeby trochę rozruszać to nasze Gniezno. Żeby coś się działo. By walczyć ze stereotypami, i pokazać, że jak się chce, to można wszystko! Absolutnie wszystko!

Co się działo w 2017?

Oj, dużo się działo. Przede wszystkim od momentu, gdy udało nam się ogarnąć redakcyjne biuro. Nie jest to może szczyt marzeń, i miejsce nie najlepsze – ale ta nasza redakcyjna dziupla to moje Katharsis. Uwielbiam tam być. Pracuje się tam lepiej, i pomysły do głowy nowe przychodzą. I ludzie. I to chętnie – a to dla mnie najważniejsze!

Mówiłam o tym, że wychodzimy do Was – czytelników. Jak to było w minionym roku?

  • zorganizowałyśmy konkurs z nagrodami o wartości ponad 10 tyś zł – Pocztówka z Gniezna
  • dzięki wsparciu hotelu Ibis, udało się też zorganizować szkolenie dotyczące SEO
  • uczyłam przyszłych (już obecnych ) Influencerów, jak rozwijać swoje konto na instagramie
  • a później jeszcze było o tym, jak robić dobre zdjęcia
  • na koniec – w październiku – na rocznicę naszego portalu, zorganizowałyśmy pierwszą Konferencję Blogocentrum, i to naprawdę było COŚ! Ciekawe, merytoryczne wykłady, wiedza, której nie wyczytamy w internecie.
  • spotkanie opłatkowe – tak naprawdę, tego eventu nie wliczam do zeszłorocznych sukcesów. Była to po prostu okazja do weryfikacji znajomości, ale też podsumowań. Ta nasza redakcyjna ekipa wciąż się zmienia – raz jest nas więcej, raz mniej.. Są ludzie którzy przychodzą, i odchodzą. Ale są też tacy, którzy są z nami od początku – i to dla nich, z największa przyjemnością DZIAŁAM, i będę to robić dalej. W tym roku, bawiliśmy się tak:

Jak widzicie, sponsorzy naszej imprezy byli niezwykle hojni a było ich (UWAGA) aż 30! Jeszcze raz, chciałabym podziękować za przepiękne prezenty od :

Klocki Blocki, Lenkiewicz, Eveline Cosmetics, Wydawnictwo Jaguar, Basilur, MDR Gry, MoLash, Oficynka, Owocowo, Teekanne, FoxGames, Mustela, Sonko, Bobbiny, Rebis, Yase Cosmetics, Majunto, Lacerta, Vivio, Loman, Moi Dziadkowie, Nutura, Chic ChiQ, Green Spoon, Morze Mydła, CHIAS, Liqpharm, Marion, Hean, SheFoot.

 

DZIĘKUJEMY!

Planów na 2018 mamy od GROMA. Niektóre są zapisane w kalendarzu już dawno, inne będą typowo spontaniczne – jedno jest pewne – JESZCZE O NAS USŁYSZYCIE! 🙂 Bądźcie z nami. Najlepiej do końca świata, i o jeden dzień dłużej. Samych najlepszości na Nowy Rok życzymy!

Podziel się...Share on FacebookShare on Google+Tweet about this on TwitterShare on LinkedIn

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *

*