Fitness Gniezno – gdzie ćwiczyć?

Nowy rok niezaprzeczalnie rozpoczęty. Początek czegoś nowego to dobry pretekst i idealny moment na pewne zmiany w życiu. A jakie postanowienia są najlepsze? Te które dotyczą naszego zdrowia, stylu życia. A najlepszym sposobem jest ruch w różnej formie. Fitness Gniezno , gdzie ćwiczyć?

Są osoby, które lubią i potrafią we własnym zakresie zorganizować sobie ćwiczenia np bieganie, fitness z płytą w zaciszu domowym lub na ulubionym sprzęcie w domu. Trochę samozaparcia, umiejetnie zorganizowanego czasu i znalezienia czegoś co się lubi robić np bieganie, jazda na rowerze czy rolki.

Ale jeśli należysz do osób takich jak ja. Czyli tych, które najlepiej pomaga w realizacji fitnesowych celów – bat nad głową – to najlepsze będą zajęcia fitness na mieście.? O wiele trudniej znaleźć pretekst do rezygancji z umówionych zajęć niż odpuścić sobie ruch w domowych pieleszach.

A musicie wiedzieć, że w naszym mieście mamy spory wybór miejsc, w których możemy poćwiczyć sobie w towarzystwie lub indywidualnie. Do tego mamy wybór sprzętu, które ciężko byłoby upchnąć w pokoju. Fitness Gniezno – gdzie ćwiczyć?

Oto miejsca FITNESS i siłownia w Gnieźnie:

Fitness i zajęcia z trenerem personalnym. Nowe miesjce do ćwiczenia na Winiarach. Prodesjonalne podejście i miła atmosfera. Warto odwiedzić to miejsce.

To przede wszystkim studio tańca. Ogromny wybór zajęć zarówno dla dorosłych jak i dzieci. Przede wszystkim różnorodne zajęcia taneczne. Oprócz zwykłego fitnessu są też trampoliny albo karate. Mają swoją miejscówke również na osiedlu Winiary.

Mają bogatą ofertę dla dzieci, dorosłych a nawet dla przyszłych mam. Mają również zajęcia na trampolinach oraz Zumbę. Poranne ćwiczenia na pobudzenie organizmu albo zajęcia późnym wieczorem.

Miesjce kameralne do ćwiczeń i relaksu. Można skorzystać z nowoczesnych zabiegów upiększających, modelujących sylwetkę.

To podobno najdłużej działający klub w Gnieźnie. Centrum ćwiczeń siłowych, cardio i relaksu. Po ćwiczeniach można zregenerować się w saunie fińskiej.

Jedyna taka w Gnieźnie. Jeśli chcesz się zrelaksować i jednocześnie usprawnić swoje ciało, to jest coś dla Ciebie. Jest też joga dla dzieci i dla osób w wieku dojrzałym. Jak również joga dla kręgosłupa. Znajdą coś dla siebie początkujący i oczywiście zaawansowani.

Duża powierzchnia, na której mamy do wyboru mnóstwo maszyn do ćwiczeń m.in. bieżnie, orbitreki czy rowerki. Jest też miejsce wydzielo dla bardziej zaawansowanych m.in. z kółkami akrobatycznymi czy workami treningowymi. Jest też sala do fitnessu oraz sauna fińska.

Jest tam siłownia, spimning – czyli ćwiczeń na rowerach stacjonarnych. Poza tym można skorzystać z sauny i solarium. A także z vacu fitness czy masaży.

Mamy tu dość niebanalną ofertę. A znajdziecie m.in. zapasy, mm dla początkujących, krav maga, zumbe, dynamic joga. Szeroki wybór zajęć z aerobiku.

Fitness club tuż za przychodnią „Zosia”. Oferuje zajęcia z aerobiku, stepu czy elementów boksu. Sa też bieżnie, rowerki, orbitreki. Jest też specjalnie wydzielona sala do spinningu. Można skorzystać z sauny.

To już obiekt dla osób poważnie myślących o aktywności fizycznej. Dla kochajacych ruch i wysiłek fizyczny. Ale też dla ciekawych i lubiacych przekraczać swoje granice. Wyposażenie bogate w sprzęt do sportów walki. Jest strefa przeznaczona do treningu terenowego. Można ćwiczyć indywidualnie oraz w grupie.

Tu nad jeziorem Wenecja jest specjalny obiekt dla chcących potrenować swoje mięśnie, ciało siłowo i wytrzymałościowo. To jeden z wielu obiektów w naszym kraju. Jest też grupa zapaleńców, która pomoże Wam udoskonalić siebie. A ćwiczyć można o każdej porze roku. ?

Jak widzicie sporo mamy miejsc gdzie można poćwiczyć. Do wyboru do koloru. A to i tak pewnie nie wszystkie miejsca. Jest coś dla lubiacych kameralne indywidualnie ćwiczenia, jak i tych co szukają towarzystwa. Nasze miasto ma bogatą ofertę. Wystarczy skorzystać. A najlepiej wybrać coś niedaleko swojego miejsca zamieszkania. Żeby nie zniechęcać się i nie mieć wymówe np. Bo daleko, bo ciemno, bo zimno. ?

Powodzenia życzę. I dajcie znać, gdzie Wam ćwiczy się najlepiej?

Podziel się...Share on FacebookShare on Google+Tweet about this on TwitterShare on LinkedIn

Jeden komentarz na temat “Fitness Gniezno – gdzie ćwiczyć?

  • 23 stycznia 2018 - 16:55
    Permalink

    Nie ma mojego ulubionego fitness Clubu Magiel. 🙂

    Odpowiedz

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *

*