Niech żyje bal – tak się bawili uczniowie klas 1 z SP nr.10

Minęło już trochę czasu, od naszego karnawałowego balu, ale trudno było się zabrać za relację jako, że i zdjęć sporo, i obowiązków dużo na głowie – i nowych planów też. I w zasadzie nie będzie to typowa relacja, z milionem słów. Zastąpimy je zdjęciami właśnie.

Niech żyje bal – dla kogo, i dlaczego?

Jako, że lubimy działać dla innych, a nasze tegoroczne motto to #robimydobro , postanowiłyśmy, że weźmiemy pod nasze skrzydełka jedną z gnieźnieńskich szkół, do której mamy szczególny sentyment bo po pierwsze – to nasza dzielnica, a po drugie, uczęszczają do niej  nasze dzieci.  Rzuciłyśmy hasło, niemalże natychmiast zaczęłyśmy działać – z pomocą Pań, prowadzących świetlicę i (większości) wychowawców klas pierwszych.

Udało się znaleźć sponsorów, dzięki którym dzieciaki mogły otrzymać upominki, no i można też było zorganizować dla nich poczęstunek. A i Jan Mikulski (zespół STARLING) stanął na wysokości zadania, i zabawiał te nasze pierwszaki DOSŁOWNIE śpiewająco.

Dodatkową niespodzianką okazała się być MEWA , która przybyła do nas z gnieźnieńskiego FINES , nie dość, że fajnie bawiła się z dzieciakami, to jeszcze stała się okazją do mini sesji zdjęciowej. Rodzice – pamiętajcie, że możecie odebrać zdjęcia Waszych dzieci ze wspomnianą mewą już po feriach – w  siedzibie firmy.

Za wsparcie dziękujemy : gnieźnieńskiemu Netto  , Hurtowni zabawek JUMBO , SONKO, Wspólna Cafe, Jupiland, gnieźnieńskiej Empik School, Wydawnictwu ADAMADA, FoxGames, Panini Polska, Wydawnictwu BIS, Fines, i raz jeszcze, JANKOWI MIKULSKIEMU (Starling)

 

 

Warto było

Choć przygotowania podkradły nam trochę czasu i z samą organizacją było sporo zachodu, ale pierwszakom się podobało, a to przecież najważniejsze. Was zapraszamy do obejrzenia zdjęć z imprezy i już głośno mówimy, że jeszcze w tej naszej gnieźnieńskiej dziesiątce podziałamy – i to z przyjemnością!

Trochę szkoda, że karnawał już za nami, ale to wcale nie przeszkadza nam w obmyślaniu planów na kolejne imprezy. A będzie się działo dużo! Dla Was.. I samo dobre! Śledźcie nas, a już niebawem, dowiecie się czegoś więcej!

Podziel się...Share on FacebookShare on Google+Tweet about this on TwitterShare on LinkedIn

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *

*