Szalone nożyczki już w sobotę w Gnieźnie! Wygraj bilety!

Ach, dzieje się coraz więcej w tym naszym Gnieźnie. Super koncerty, niebanalne spektakle, i cała masa imprez. Dziś, chcielibyśmy zaprosić Was na „Szalone nożyczki”. Mega projekt teatralny, z wyjątkową obsadą, który na sto procent sprawi, że będziecie się dobrze bawić!

Podobno to znakomita gra aktorska

Nieważne, czy kochasz teatr, czy nie – po tym spektaklu staniesz się jego miłośnikiem. Musisz jednak wiedzieć,że jest to widowisko z zupełnie inną formułą! Ubawisz się do łez – to masz jak w banku – i w pewien sposób staniesz się częścią całego wydarzenia. Toć to najprawdziwsza komedia interaktywna! Pełna przeróżnych emocji, które sprawią, że  czas w trakcie spektaklu minie jak z bicza strzelił.

Gwiazdorska obsada – to trzeba dodać!

Przedstawia się ona następująco:

Obsada:
Krzysztof Ibisz / Lesław Żurek
Ula Dębska / Joanna Kupińska
Dominika Gwit
Alan Andersz
Maciej Wilewski / Michał Piróg
Leszek Stanek

Z aktorami bawić się będziemy aż 2 godziny a to już w najbliższą sobotę – 17 marca , o godzinie 19 , w gnieźnieńskim Pomniku!

Jeśli dalej nie macie planów na najbliższą sobotę, a chcecie się po prostu dobrze bawić  – to wciąż można nabyć bilety w cenie 80 zł. A my – mamy też dla Was niespodziankę – do wygrania, jedna podwójna wejściówka, na facebooczku , o  – tutaj!

Podziel się...Share on FacebookShare on Google+Tweet about this on TwitterShare on LinkedIn

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *

*