Blog o marketingu – internetowe perełki do zapamiętania!

O tym jak działać w sieci, by móc na tej działalności zarabiać pieniądze, szukamy informacji właśnie tutaj, w internecie. A skąd czerpać najbardziej wiarygodną wiedzę? Najwięcej przydatnych informacji, przekazuje zawsze blog o marketingu. I dziś skupimy się właśnie na takich marketingowych perełkach!

Blog o marketingu – to się opłaca!

Blog Agnieszki był jedynym blogiem o marketingu, który czytałam prawie od początku swojej internetowej przygody. Aga w prosty, i przejrzysty sposób opowiadała o tym, jak rozkręcać wirtualny biznes, jak zarabiać w internecie i co zrobić, żeby przyciągnąć naprawdę spore grono czytelników. Teraz, bloga Agnieszki czyta ponad 77 tysięcy osób miesięcznie, i wszyscy szukają u niej fachowych porad, w tym samym temacie.

A blog To się opłaca, to przede wszystkim skarbnica wiedzy na temat pracy w domu. Dodać trzeba, że Agnieszka nie tylko pisze o tym na swojej stronie, ale również tworzy kursy internetowe, które są naprawdę obszerne i odpowiadają szczegółowo na wiele pytań osób, zainteresowanych pracą w domu. Dodatkowo, Aga jest także autorką książki pt. : Zostań freelancerem, która powinna być obowiązkową lekturą dla każdego, kto zamierza zacząć pracować na własny rachunek.

blog o marketingu

Blog o marketingu – paweltkaczyk.com

To jest prawdziwe, marketingowe WOW. Pawła, pewnie większość z Was już zna, choć mi zajęło trochę czasu, nim dotarłam do jego wirtualnej przestrzeni. Paweł to strateg, mówca publiczny, i autor dwóch książek. Swoją wiedzę przekazuje w bardzo konkretny, obrazowy,a jednocześnie łatwo przystępny sposób.

Na jego blogu poczytamy między innymi o trendach marketingowych, czy o narzędziach, które pomogą nam przy tworzeniu strategii promocji firmy. U Pawła fajne jest to, że nie ma niedopowiedzeń. Właściciele Agencji często nie kończą tematu. I robią to tylko po to, by zachęconych liźniętą wiedzą czytelników naciągnąć na internetowe kursy – za które oczywiście trzeba zapłacić. W przypadku Pawła – po pierwsze- jest inaczej, bo każdy artykuł jest merytoryczny. A po drugie – jego wiedza – tak czy siak – jest warta miliony 😉

Blog Kasi Pszonickiej – theowner.co

Blog Kasi to kolejna skarbnica wiedzy. Przedsiębiorczość na najwyższym poziomie. Mnóstwo wiedzy na temat blogowania, czy internetowych biznesów. A dodatkowo, przyjemnie sprzedany lifestyle dzięki czemu to blog nie tylko biznesowy, ale również taki do ciastka, i kawy.

Motywujące są również artykuły z działu #HistorieWaszychBiznesów. Nie wiem jak Wy, ale ja czasami potrzebuję takiego przysłowiowego kopniaka. Takiego dodatkowego powera, który sprawi, że będzie mi się chciało jeszcze bardziej. A opowieści o biznesach, które przecież kiedyś też miały swój początek, a dziś już szybują gdzieś wysoko – są ogromnie motywujące.

Blog Kasi to jednak coś więcej – to blog KOBIETY. I choć – jestem przekonana – czyta ją również spore grono mężczyzn to ja, jako kobieta, czuję, że nadajemy na tych samych falach. Odwiedzam ją regularnie, i nie zamierzam przestać. Zawsze mi mało. POLECAM.

Oczywiście jest dużo więcej blogów o marketingu, na które warto zwrócić uwagę  – to znów pierwsza część cyklu związanego z blogami. Dziś – przy okazji , wpasowała się w share week. Przez cały tydzień, u różnych blogerów, znajdziecie całe mnóstwo poleceń wartościowych stron. Warto wyłapywać te perełki!

Podziel się...Share on FacebookShare on Google+Tweet about this on TwitterShare on LinkedIn

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *

*