Nietypowe kalendarze adwentowe.

Święta już czuć w powietrzu. Niektórzy dostapili nawet zaszczytu ujrzenia śniegu. My jeszcze chwilę poczekamy. A na razie w tv i w galeriach handlowych kolorowo i świątecznie. Czas przygotowań powoli się zaczyna. Warto też samego siebie dobrze przygotować na święta. Nie spieszyć się i delektować każdym odliczanym dniem. Ano właśnie. W takim oczekiwaniu dzieciom pomaga kalendarz adwentowy. Są też dla dorosłych, można znaleźć nietypowe kalendarze adwentowe.

My również powinniśmy poczuć się trochę jak dzieci. Przeżywać te święta bardziej jak dzieci. Zatrzymać się trochę i zastanowić. Takim małym pomocnikiem w chwytaniu chwili mogą być nietypowe kalendarze adwentowe.? No i bezkarnie można sobie zrobić wcześniejszy prezent. ??

Zobaczcie co znaleźliśmy dla Was w sieci. Koniecznie dajcie znać, który spodobał Wam się najbardziej. ??

KALENDARZE ADWENTOWE

  • CZEKOLADOWE

Jedna z najciekawszych, zdecydowanie niebanalnych propozycji są kalendarze od CHOCOLISSIMO.PL

A jest ich tak wiele do wyboru, że aż kręci się w głowie. No i ten komfort, że smak nas nie rozczaruje. Kto z nas nie lubi czekolady. To zdecydowanie jeden z lepszych upominków przedświątecznych dla każdego, w każdym wieku. ? I są to z pewnością nietypowe kalendarze adwentowe.

Sami zobaczcie niektóre z nich:

  • FIT PRZEKĄSKI

Tak, dobrze przeczytaliście. Chodzi o kalendarz adwentowy ze zdrowym przekąskami.

Choć wielu wybrałoby czekoladę to jednak są tacy, którzy w każdej chwili życia stawiają na fit przekąski. I taki właśnie kalendarz stworzył w tym roku MIXIT.

I mamy nawet dwa kalendarze adwentowe do wyboru:

  • KOSMETYCZNE – PIELĘGNACJA

Obecnie niezwykle popularne są kalendarze kosmetyczne. Chyba najwięcej propozycji jest jednak dla kobiet, tudzież nastolatek.

Jednym z ciekawszych propozycji jest kalendarz od YVES ROCHER:

Kolejna ciekawą propozycją kalendarza jest pielęgnacja z Nivea. Firmy chyba nie trzeba przedstawiać. Kosmetyki z długą historią. Idealne dla kogoś kto lubi sprawdzone pielęgnacyjne hity i nowości.

A od DOUGLAS mamy coś pół na pół. I zaliczamy go do pielęgnacji. Jest także bardzo ciekawym kalendarzem adwentowym. Warto zwrócić na niego uwagę.

A na koniec coś z trochę wyższej półki czyli pielęgnacja od CLINIQUE. Sporo hitów i ulubieńców. Kilka produktów z kolorówki też się znalazło.

A może pokaże jeszcze dwie ciekawe propozycje z produktami tylko do kąpieli. Są w nich m.in. mydełka o boskich zapachach czy kule zapachowe do kąpieli. Znajdziecie je na stronie Kosmetyki z Ameryki.

Jest też coś dla amatorów np świec zapachowych.

Wiele takich kalendarzy znajdziecie także na allegro. Jeśli nie chcecie bardzo przepłacać to poszukajcie tych zeszłorocznych.

  • KOSMETYCZNE – KOLOROWE

Wiadomo, że idealnym kalendarzem dla kobiety będzie taki z kosmetykami kolorowymi. Można zainwestować w te najlepsze np od Makeup Revolution. (sprzedają się jak ciepłe bułeczki ?).

Ale jest kilka odrobinę tańszych propozycji z równie ciekawymi kosmetykami.

Z pewnością będziecie zadowolone. ??

  • NIETYPOWE KALENDARZE

Zasadniczo to tylko czekoladowe są takie powiedzmy tradycyjne.

Ale my znaleźliśmy dla Was jeszcze kilka niestandardowych.

Z HERBATĄ

Z CHIPSAMI ?

Znaleźliśmy nawet z kawą czy klockami Lego.

W tym roku wybór jest ogromny. I widać, że producenci pomyśleli również o dorosłych. Przecież my tak samo jak dzieci z utęsknieniem czekamy na święta. Dlatego umilmy sobie te czas porządków i wielkich przygotowań. Kupimy sobie nietypowy kalendarz adwentowy. ??

Podziel się...Share on FacebookShare on Google+Tweet about this on TwitterShare on LinkedIn

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *

*