Prezenty dla dzieci na Święta – i nie tylko. Pomysły!

Zabawek w sklepach cała masa. Wszystkie piękne, starannie wykonane, ale większość jakby na jedno kopyto. Prezenty dla dzieci to nie lada wyzwanie dla rodziców, dziadków czy cioć. Dlatego warto przeglądać mądre zestawienia, które nakierują nas na zabawki, na które naprawdę warto zwrócić uwagę. I my dziś mamy dla Was takie właśnie zestawienie. Jest dość zróżnicowane, dlatego na pewno każdy znajdzie jakąś inspirację dla siebie.

Listy od Świętego Mikołaja

Nie jest to może taki tradycyjny prezent ale na pewno pozwala przywołać magię świąt. Jeśli Twoje dziecko traci wiarę w świętego pana a Ty chcesz by przeżywało tą wewnętrzną magię jak najdłużej, koniecznie pokuś się o zakup listu w tradycyjnej opcji, lub w postaci filmu.

Film wywołuje ogrom emocji a wszystko to dlatego, że sam Mikołaj i jego wszystkie elfy zwracają się bezpośrednio do Twojego dziecka. Ty, wcześniej wrzucasz jego zdjęcia, „dyktujesz” rady, jakie aktorzy mają wypowiadać i wszystko staje się tak bardzo realistyczne, że sam rodzic ma ochotę zacząć wierzyć od nowa.

U nas to obowiązkowy element świąteczny – list od Świętego Mikołaja. A w tym roku kupię też chyba taki w wersji dla dorosłych- bo tak, TAK.. jest i taki 🙂 A Wiecie co jeszcze jest fajne? Że zanim wybierzecie swoją opcję, możecie sobie zobaczyć jak taki film wygląda! CZAD! Nie kupujecie kota w worku 🙂

Prezenty dla dzieci do roku

Co kupić takiemu maluszkowi? Co sprawi mu radość i okaże się być prawdziwym strzałem w dziesiątkę? Wybór trudny – bo duży. Którym zabawkom warto zaufać?

  • Super będzie wszystko co grzechocze, szeleści, co można gryźć, ssać, ma różną twardość, jest kolorowe albo łączy te wszystkie cechy razem. Po kliknięciu na zdjęcie przeniesie Was na stronę przedmiotu, i tam będzie można poczytać o nim więcej!

prezenty dla dzieci

http://webep1.com/Zobacz/To?a=11217&mp=4311&r=aHR0cHM6Ly93d3cubWFtYWdhbWEucGwvYWt0eXdpenVqYWNlLWx1c3RlcmtvLXNpZ2lraWQtcGxheXEta3dpYXRlay5odG1s0

Takiemu maluchowi naprawdę wiele do szczęścia nie potrzeba. Ale z drugiej strony często niemowlę interesuje się jedną zabawką jedynie przez chwilę więc wybór prezentów dla najmłodszej pociechy w rodzinie jest prawdziwym wyzwaniem.

Najfajniejsze klocki i układanki

Tutaj już bez podziału na wiek bo prawda jest taka, że choć producent oznacza opakowanie zgodnie z wiekiem właśnie, to jednak każde dziecko dojrzewa do danej zabawki w zupełnie innym czasie. Radzę więc testować, próbować nawet dzień po dniu, albo tydzień po tygodniu. Często kolejny skok rozwojowy przychodzi zupełnie niespodziewanie i zabawka, która nie przyciągała uwagi dziecka, następnego dnia stanie się prawdziwym hitem. Co polecamy z klocków i układanek na prezenty dla dzieci?


Prezenty dla dzieci edukacyjne

Tych zabawek też nie będziemy dzielić na kategorie wiekowe.Są to jednak takie hity, które raczej się podobają i służą wielu pokoleniom. Standardowo – po kliknięciu w obrazek przeniesie Was na stronę przedmiotu, gdzie znajdziecie szerszy opis zabawki:

Puzzle, książki, gry planszowe, zestawy eksperymentów czy akcesoria do zabawy ” w zawody” to zawsze super pomysł na prezent. Pamiętajcie, że czasem to cena jest wyznacznikiem jakości i często warto zainwestować nieco więcej w prezent, który posłuży dziecku przez długie lata. Dlatego nasze propozycje nie są za 5 zł jednak mamy pewność, że są to zabawki na których się nie zawiedziecie.

 

 

Podziel się...Share on FacebookShare on Google+Tweet about this on TwitterShare on LinkedIn

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *

*