3 najciekawsze seriale Netflix, które wciągną Cię do granic możliwości!

Jeszcze do niedawna nie byłam wielbicielką seriali, ale kiedy już dałam się namówić na kilka wieczorów przed TV, gdzie główną atrakcję były seriale Netflix, totalnie przepadłam. Nie wszystko oczywiście wciąga mnie na tyle, bym nie mogła się od tego telewizora oderwać, ale są takie seriale Netflix, które na długo pozostają w mojej pamięci i z przyjemnością do nich wracam. Dziś, zaproponuję Wam trzy moje hity serialowe. Jestem przekonana, że jeśli pozwolicie sobie na „randkę z telewizorem”, to z pewnością nie pożałujecie!

Seriale Netflix – The OA

Bez kitu, jest to jeden z najdziwniejszych filmów, jaki miałam okazję kiedykolwiek oglądać. Podeszłam do niego jak do jeża – dosłownie. Na początku miałam ochotę zrezygnować, ale już kilka chwil później nie potrafiłam odejść od telewizora. Odcinki są dość długie, a serial tak nas wciągnął, że spędziliśmy przy nim dwie doby i.. skończyliśmy :)

Chciałabym Wam zdradzić fabułę, ale nie mogę, bo nie będziecie mieli radość z odkrywania kolejnych wątków. Historia tutaj jest mega pokręcona. Tego nawet nie da się opisać słowami. Zwroty akcji, sytuacje, w które naprawdę trudno uwierzyć. Zjawiska paranormalne, które po kilku odcinkach są już dla nas zupełnie naturalne. I przyjaźń. I miłość. Mnie chyba właśnie to zatrzymało na dłużej. Do końca. Chciałam zobaczyć, jak będą się rozwijały wszystkie znajomości. Czy zakończenie może być bajkowe, czy jednak będzie smutne. A było takie i takie.

Na początku poznajemy pewną dziewczynę, która jakiś czas temu zaginęła. W dniu zaginięcia była niewidoma, ale gdy została odnaleziona, już widziała. Magia?

W dodatku wciąż wspomina tajemniczego HOMERA (ajć, jak ja go polubiłam) – długo nie wiemy, kim jest. Ale zagadek jest znacznie więcej. Ten serial to coś absolutnie niesamowitego. W jednej chwili potrafi w nas wzbudzić milion różnych emocji i na tę chwilę widnieje jako numer jeden na mojej liście o nazwie : seriale Netflix. Obejrzyjcie koniecznie. Jestem przekonana, że nie będziecie żałować.

Podobno ma być kolejny sezon. Ojj czekam niecierpliwie, choć przyznam, że ten zakończył się tak, że nie poczułam niedosytu, a zazwyczaj go czuję w przypadku innych seriali, gdzie na zakończeniu właściwie dalej nic nie wiemy. Tutaj wiemy dużo. Praktycznie wszystko. Ale i tak za mało, skoro będzie kontynuacja.

seriale Netflix

Podziel się...Share on FacebookShare on Google+Tweet about this on TwitterShare on LinkedIn

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *

*