Tatuaże dla par – aż 40 niebanalnych wzorów tatuaży dla zakochanych!

Miłość wyrażamy sobie na wiele różnych sposobów. Jedni wolą kupić ukochanej kwiatka, drudzy zabrać na romantyczną kolację, a jeszcze inni po prostu opowiedzieć uczucie słowami. Są jednak i tacy, którzy o tej swojej miłości mogliby wręcz krzyczeć i to tak, że usłyszeliby ich dosłownie wszyscy. To oni często decydują się na różne, niestandardowe formy wyrażania miłości takie jak na przykład tatuaże dla par.

Tatuaże dla par

Zanim napiszę o tym, jak to fajnie jest mieć taki tatuaż dla pary, muszę wspomnieć o tym, że zazwyczaj jest to pamiątka na całe życie (a przynajmniej na dłuższy czas). I taka na przykład historia Michała Wiśniewskiego, co to skacze z kwiatka na kwiatek i rozwodów brał już tyle, co spłodził dzieci prawie, jest smutna! Bo machnął sobie tatuaż z imieniem żoneczki, a teraz co? ;) No właśnie! Dlatego w naszej galerii takich banałów nie znajdziecie! Przedstawiamy Wam takie wzory tatuaże, które świetnie się prezentują nawet oddzielnie. Tak na wszelki wypadek, gdyby coś poszło między Wami nie tak ;)

W galerii znajdziecie aż 40 wzorów! Naprawdę jest z czego wybierać. Koniecznie dajcie znać, które tatuaże dla zakochanych spodobały się Wam najbardziej!

tatuaże dla par

tatuaże dla par

tatuaże dla par

tatuaże dla par

Podziel się...Share on FacebookShare on Google+Tweet about this on TwitterShare on LinkedIn

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *

*