WILK W OWCZEJ SKÓRZE – recenzja i repertuar kinowy 9-15 sierpnia

Pójście do kina z dziećmi to nie lata wyzwanie. Najważniejsze to trafić na fajny film, który zainteresuje młodych kino maniaków. Po jednym z wyświetlanych ostatnio hitów, postawiliśmy na kolejny. To również cześć druga udanej ekranizacji. Ale czy spodobała nam się tak bardzo jak druga część Sekretne go Życia Zwierzaków Domowych? Jeśli jesteście ciekawi to poczytajcie. ? WILK W OWCZEJ SKÓRZE i repertuar kinowy 9-15 sierpnia.

Idąc do kina z dziećmi na bajkę, trzeba pamiętać że współczesne filmy animowane często robione są z myślą o starszych widzach. Tak było z pierwszą częścią zwierzaków domowych. Nie dało się tego oglądać.. Ale o tym możecie poczytać TU. za to druga część okazała się genialna. ??

WILK W OWCZEJ SKÓRZE i repertuar kinowy 7-12 sierpnia

Zachęceni zwierzakami, postanowiliśmy wybrać się na inne zwierzaki. Tym razem film produkcji rosyjskiej. Pomysl na film wydaje się świetny. Wilk za karę zostaje zamieniony w owce i musi z nimi żyć. W rezultacie zaprzyjaźnia się z wrogami i żyją długo i szczęśliwie w pełnej harmonii. I tu zaczyna się cześć druga.Cały film wizualnie jest piękny. Nasycone kolory, idealnie pokazane futro np owieczek czy ruch wody. Krajobrazy też piękne, drzewa wyglądają niemal jak prawdziwe. I na tym byłby koniec..Nie wiem dlaczego, ale wynudził nas ten film strasznie. Dzieciaki, które siedziały jak zaczarowane na poprzednim filmie, tu krwcily wierciły i chciałby wychodzić kilka razy.. Starsza co prawda twierdzi, że nawet się podobał. Ale chyba nie bez znaczenia był dla niej fakt, że główny bohater miał piękną dziewczynę. ?Akcja jest bardzo przewidywalna. Na spokojną wioskę chcą napaść złe wilki, którym nie podoba się ich komitywa. Tylko kilka scen nawet śmieszy. A co chwilę zwierzaki sypią powiedzonkami typowymi dla dorosłych, albo nastolatków. Młodsze dzieciaki nie za bardzo to rozumieją. Dla dorosłych niezbyt śmieszne..Jedyny wniosek jaki się nasuwa to obejrzeć pierwszą część. ? I pamiętać, że kontynuacja nie zawsze jest warta uwagi. (Chyba nie znam zbyt wielu wyjątków wśród filmów dla dzieci – pewnie Toy Story. ??)Ale warto samemu wyrobić sobie opinie na temat tej bajki. Nie każdemu podobają się te same rzeczy. ?

REPERTUAR od 9 do 15 sierpnia

KINO HELIOS Gniezno
W tym tygodniu mamy 2 nowości.Można jeszcze załapać się na KRÓLA LWA. ?Sami zobaczcie.

  • TOY STORY 4 – Premiera ❤️

  • Upiorne opowieści po zmroku
  • Szybcy i wściekli: Shaw i Hobbs

  • Wilk w owczej skórze 2

  • KRÓL LEW w najnowszej odsłonie

Oraz w ramach seansów specjalnych:

  • KINO Koneser

W deszczowy dzień w Nowym Jorku

  • KULTURA DOSTĘPNA

Dywizjon 303. Historia prawdziwa

  • Filmowe Poranki: Krecik i Panda cz. 5 – HDD

    Krecik i Panda cz. 5 – HDD

Krecik i Panda cz. 5 – HDD
gatunek: animacja, produkcja:Czechy/Chiny, czas: 60 min, od lat: b.o.

Zapraszamy w niedzielę o 10:30.

Czy macie już jakieś swoje typy na ten tydzień? Na pewno jest ostatni dzwonek na obejrzenie Króla Lwa. Warto wyrobić sobie opinie na temat tego filmu. Polskie kino i najnowszy Woody Allen też są warte uwagi. Zapraszamy. ?

Podziel się...Share on FacebookShare on Google+Tweet about this on TwitterShare on LinkedIn

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *

*