Toy Story 4 – Sztuciek podbije serca dzieciaków! Recenzja

Już ponad tydzień minął od naszej wizyty w gnieźnieńskim Heliosie. Tym razem obejrzeliśmy Toy Story 4 i choć historia może się wydać co niektórym banalna, mnie naprawdę urzekła!

Toy Story 4 zdecydowanie nie jest gniotem!

Być może to dlatego, że producent nie wypuszcza kolejnych części jedna po drugiej, a jednak robi sobie chwilę przerwy. Zdążymy stęsknić się za bohaterami tej kultowej bajki i z naprawdę wielką frajdą śledzimy ich kolejne przygody.

Toy Story kradnie serca dzieciaków. Ja, do tej pory chętnie wracam do poprzednich części, a dzieckiem nie jestem już dawno. Robimy sobie czasem rodzinne seanse i oglądamy trylogię Toy Story. Teraz, z niecierpliwością będę czekać również na czwartą część do domowego użytku, bo wrócę do niej nie raz i nie dwa.

toy story 4

Toy Story 4 to cała masa emocji

Jest strach, smutek, żal, jest tęsknota i radość z odnalezienia dawnych przyjaciół. Jest wreszcie moment, w którym trzeba wybrać DLA KOGO BYĆ. Czy starać się na siłę kogoś uszczęśliwiać i po prostu być wiernym, czy pomyśleć o własnym szczęściu i poczuć się wolnym? Niektóre wybory są dość oczywiste, więc nie było elementu zaskoczenia, ale to jest (u licha) bajka dla dzieci przecież!

W tej części Chudy schodzi w pewien sposób na dalszy plan, choć i tak gra główne skrzypce, trzymając wszystko w ryzach. Jednak królem Toy Story 4 ma być Sztuciek – niby śmieć, a jednak zabawka. Oj, nieźle ta widelco łyżka namieszała w naszej bajeczce. Można się dzięki niemu wkurzyć, ale i uśmiechnąć.

Grafika jest piękna! Bajka pouczająca. Idealna zarówno dla małych, jak i dla większych kinomanów (tych całkiem dużych też :) ) To już czwarta część, a my wcale nie jesteśmy znudzeni. Ba – nawet czujemy niedosyt, bo to była wręcz mistrzowska kontynuacja. Nie ma się do czego przyczepić – naprawdę! I z ręką na sercu poleciłabym każdemu. Poznajcie Sztućka. Zakochacie się w nim z miejsca.. a Chudy? Chudy na koniec nieźle Was zaskoczy!

Podziel się...Share on FacebookShare on Google+Tweet about this on TwitterShare on LinkedIn

Jeden komentarz na temat “Toy Story 4 – Sztuciek podbije serca dzieciaków! Recenzja

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *

*