Moje Wielkie Sielskie Wesele – targi ślubne w bajkowym miejscu!

To niewiarygodne, jak wiele nieodkrytych miejsc jeszcze przed nami. Tydzień temu trafiliśmy do Przyborowa po raz pierwszy. Nieprzypadkowo, bo na zaproszenie naszych klientów, którzy organizowali Chrzciny swojego maluszka. Zakochaliśmy się w tym miejscu od razu i kilka dni później mieliśmy już rezerwacją na Komunię, za rok.

To miejsce wyjątkowe

Znajdziesz je w środku lasu. Niestety GPS nie potrafi nas doprowadzić pod określony adres, bo zwyczajnie „nie widzi” polnych dróg, ale warto się przemęczyć, pokonać niezliczoną ilość leśnych ścieżek, by później rozkoszować się zapachem mchu i błogim spokojem.

My, trafiliśmy najpierw do Przyborowa 2 i to właśnie tam, odbędzie się nasze przyjęcie komunijne w 2020 roku, ale dziś zatrzymaliśmy się kawałek dalej.

Przepiękna miejscówka – Przyborowo 11, gdzie w dniu dzisiejszym, do godziny 20 odbywają się targi ślubne pod hasłem : Moje Wielkie Sielskie Wesele”.

To prawdziwa gratka dla nowożeńców

Można było tam podziwiać stoiska 38 wystawców, dzięki którym dałoby się zorganizować wesele od A do Z. Dosłownie! Piękne babeczki i ciasteczka, wyjątkowe torty, muzyka, auta, animacje, jedzenie, ubrania, obrączki i kwiaty. No wszystko i jeszcze więcej! A do tego ta magia.. tu drewniana kładka, prowadzące do okwieconej ławeczki, a tam „kapliczka między drzewami” . Marzenie. Zobaczcie jakie cudne miejsce i… jeśli zdążycie, to koniecznie jedźcie jeszcze dziś, a jeśli nie… to Przyborowo 11 stoi przed Wami otworem w zasadzie codziennie.

moje wielkie sielskie wesele

moje wielkie sielskie wesele

moje wielkie sielskie wesele

moje wielkie sielskie wesele

moje wielkie sielskie wesele

moje wielkie sielskie wesele

moje wielkie sielskie wesele

 

Podziel się...Share on FacebookShare on Google+Tweet about this on TwitterShare on LinkedIn

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *

*